Hlavní stránka Mladá Boleslav Kandidáti Mgr. Milan Mareš

Mgr. Milan Mareš

Mgr. Milan Mareš
Kandiduji v Mladé Boleslavi
za Starosty a nezávislé
jako číslo 25.

IT business analytik

Od svých 37 let žiji v Mladé Boleslavi, kam jsem se přestěhoval z Rotavy. Vystudoval jsem SPŠ Jaderné techniky a Matematicko-fyzikální fakultu UK. Již 25 let pracuji v IT ve Škodovce, posledních deset let jako business analytik. 

V prosinci 1989 jsem byl kooptován do městské rady v Rotavě, po prvních svobodných volbách jsem v radě pokračoval (jako nezávislý). V Mladé Boleslavi jsem deset let byl předsedou Společenství vlastníků bytového domu. Z titulu své funkce v boleslavské farnosti jsem byl několik let členem týmu pro spolupráci s partnerskými městy – včetně výjezdu do Dieburgu. Velmi mne těší, že po dohodě farnosti s diecézí a městem mohl být opraven klášter Na Karmeli a jeho vznosné prostory mohou nyní sloužit VŠ Škoda Auto.

Mám radost, že všechny tři mé děti převzaly skautskou štafetu od mého otce, účastníka jamboree v Paříži v r. 1946. Já osobně jsem, bohužel, mohl být skautem pouze v roce 1968…

Mým autem byla vždycky škodovka, s manželkou a dětmi rádi vyrážíme poznávat přírodní krásy nebo na chalupu v Krkonoších. Stejně jako značce Škoda jsem věrný i svému kolu Favorit z r. 1974.

Jsem hluboce přesvědčen o tom, že biblické „Dávejte, a bude vám dáno“ je tím nejlepším programem, a to nejen pro každého budoucího boleslavské zastupitele.