Hlavní stránka Mladá Boleslav Kandidáti Mgr. Michaela Mittnerová

Mgr. Michaela Mittnerová

Jaroslav Šebek
Kandiduji v Mladé Boleslavi
za Starosty a nezávislé
jako číslo 10.

ředitelka
Úřadu OS ČČK Mladá Boleslav

Jsem boleslavská rodačka. V Mladé Boleslavi jsem ukončila základní školu a odmaturovala na gymnáziu. Vystudovala jsem Přírodovědeckou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, po studiích jsem žila dva roky v Karlových Varech, kde jsem učila na základní škole, a potom dvanáct let v Pardubicích, tady jsem pracovala ve firmě automobilového průmyslu na pozici vedoucí výrobního controllingu.

Od roku 2010 žiji se svým synem Jakubem opět v Mladé Boleslavi, pracuji v humanitární organizaci jako ředitelka oblastní pobočky a zdravotnického zařízení hospicového typu Dům péče.

Kuba je od 1. září studentem Ekonomického lycea, je členem juniorské triatlonové reprezentace a závodně plave za boleslavský plavecký oddíl. Proto většinu mého volného času vyplňuje sport, nejen aktivně, především běh a lyžování, ale i jako výpomoc a zajištění chodu oddílu. Stejně tak ráda čtu, především historické romány a dobré detektivky, mou zálibou je i pěší turistika. 

V životě se řídím hesly: všechno jde, pokud opravdu chci, a ještě každý problém se vyřeší, jen je potřeba pokory, času a síly.