Hlavní stránka Mladá Boleslav Kandidáti Mgr. Lucie Laurýnová

Mgr. Lucie Laurýnová

Kandiduji v Mladé Boleslavi
za Starosty a nezávislé
jako číslo 6.

ředitelka SZŠ a VOŠZ

Starostové a nezávislí členka hnutí Starostové a nezávislí

Jmenuji se Lucie Laurýnová, od narození žiji v Mladé Boleslavi. Zde jsem také po skončení základní školy absolvovala Střední zdravotnickou školu, obor všeobecná sestra. A tomuto oboru jsem v podstatě věrná dosud, byť v různorodých pozicích. Po kratší pracovní etapě jsem v roce 1990 začala učit odborné předměty právě na boleslavské střední zdravotnické škole. Během let jsem se z pozice učitelky vypracovala na zástupkyni Střední zdravotnické školy, konkrétně pro její druhou část – Vyšší odbornou školu zdravotnickou Mladá Boleslav a od roku 2018 zastávám funkci ředitelky Střední zdravotnické školy a Vyšší odborné školy zdravotnické.

Kromě své profese jsem velice aktivní ve veřejném životě. Již několik let se angažuji v komunální politice statutárního města Mladá Boleslav, působím jednak ve školské komisi a jednak v sociálně zdravotní komisi.

Dále jsem členkou Prezidia – profesní organizace České asociace sester. Rovněž jsem stále aktivní ve svém oboru, udržuji si kontakt s profesí službami na dialyzačním oddělení Klaudiánovy nemocnice.

V soukromém životě jsem matkou dvou již dospělých dětí, syna Michala a dcery Lucie.

Ve svém volném čase ráda cestuji, poznávám jak zajímavá místa v České republice, tak i v zahraničí. Také se věnuji turistice, lyžování. Vůbec zdravý životní styl patří k mým prioritám.

Mezi mé další záliby můžu zařadit četbu a kulturu. Velmi ráda chodím do divadla, sleduji jak boleslavská představení, tak i ta pražská.

Celkově musím říct, že jsem člověk velmi aktivní, energický, s pozitivním přístupem k životu. Dále jsem velmi flexibilní, organizačně schopný a především komunikativní. Také se řadím mezi lidi s velmi kladným přístupem k celoživotnímu vzdělávání a nebránícím se všem možným moderním technologiím.

 


Fotogalerie