Hlavní stránka Jesenice Náš program

Náš program

Naší vizí je město úspěšné, prosperující, úhledně upravené, čisté, představující přirozené centrum atraktivní lokality pro bydlení a trávení volného času, se spolehlivou technickou infrastrukturou a vstřícnou správou.

V příštím volebním období bychom rádi věnovali maximum pozornosti celkovému vzhledu obce, čistotě, s důrazem na vybudování skutečného jesenického náměstí, s čímž úzce souvisí rozšíření prostor pro podnikání, rozšíření nabídky služeb a občanské vybavenosti, vytvoření prostoru pro setkávání se, trhy apod.

Naší prioritou je i kvalitní školství a možnost kvalitního trávení volného času. Proto chceme co nejrychleji vybudovat tak potřebnou základní školu, rozšířit školku v Osnici a v Jesenici a vybudovat jesenický sportovní a rekreační areál.

Jsme přesvědčeni, že výše zmíněné projekty budou mít i vliv na snížení dopravy mezi Jesenicí a Prahou, jelikož nebudeme muset za těmito službami již dojíždět. Zkrátka naším cílem je zpříjemnit každodenní život v našem městě. Samozřejmě nechceme rezignovat na důležité investice jako komunikace, chodníky, kanalizace, apod. a nechceme rezignovat ani na ochranu životního prostředí a zdraví našich obyvatel.

Na příští 4 roky máme 65 konkrétních závazků, které najdete v menu nalevo.

Váš STAN Jesenice