Hlavní stránka Info a média Tiskové zprávy Vít Rakušan k činnosti Vlády ČR

Vít Rakušan k činnosti Vlády ČR

25. 4. 2019

Podle zprávy NKÚ občané ČR za své daně nedostávají adekvátní službu. Opravdu není ambice vlády vyšší než být v poslední třetině všech zemí v rámci plnění základní povinností státu vůči jeho občanům?

Vít Rakušan k činnosti Vlády ČR

Vít Rakušan k činnosti Vlády ČR

Tato vláda je vládou mikromanagmentu, které se částečně daří vypořádat se s banalitami, namísto udržení životaschopnosti naší země pro léta budoucí. Stát je složitý mechanismus, který vyžaduje strategické uvažování a pohled vizionáře, a to současné vládě bohužel chybí.

Hnutí STAN si proto vytyčilo 5 oblastí, které jsou pro ČR do budoucna stěžejní a současná vláda už dlouhodobě prokazuje neschopnost a nezájem se jimi zabývat – Vzdělávání, reforma sociálního systému, ochrana naší krajiny a zjednodušení státní správy i daňového systému.

Vyzýváme vládu – Prokažte, že umíte věcně řešit skutečné problémy naší země. Přesvědčte o tom nás, opoziční politiky, ale především všechny naše občany, kteří na řešení stěžejních oblastí čekají dlouhá léta. My jako hnutí STAN jsme připraveni v tomto vládě pomoci, pokud bude z její strany konečně projeven zájem.

 

Celý projev:

 

Autor: Vít Rakušan, předseda hnutí STAN