Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Koalice STAN, ZELENÍ a NEZÁVISLÍ zahájili krajskou kampaň

Koalice STAN, ZELENÍ a NEZÁVISLÍ zahájili krajskou kampaň

6. 9. 2020

Oficiální zahájení krajské volební kampaně proběhlo v pátek 28. srpna a to poněkud netradičně - na kolech. Po krátké vyjížďce po okolí se cyklistický peleton v čele s lídrem kandidátky Janem Lipnerem přesunul k obchodnímu domu Nová Karolína, kde byla kampaň oficiálně zahájena. 

Start kampaně

Start kampaně

 

“Jedním z našich kandidátů je cestovatel Víťa Dostál z Hlubočce, který v letech 1994–1997 jako první Čech objel svět na kole. Naši kandidáti se proto rozhodli, že jej tak trochu napodobí a objedou na kole náš kraj", dodal krajský tajemník Ladislav Honusek. 

Koalice v průběhu měsíce září navštíví i další města, kde představí program pro krajské a senátní volby. Veřejnosti jsou prezentováni i další krajští kandidáti a jejich plány s krajem.

“ Máme za sebou setkání s občany v Karviné a dále míříme i do dalších měst. V úterý do Opavy, ve čtvrtek se chystáme do Havířova. Další týden v úterý 15.9  nás můžete potkat v Kopřivnici, v pátek 18.9 v Hlučíně na Mírovém náměstí, v sobotu 19.9 v Ostravě- Porubě na Hlavní třídě u kruhového objezdu. Další týden se pak chystáme v úterý 22.9 do Nového Jičína, prezentace proběhne na Masarykově náměstí a ve středu 30.9 ve Frenštátě pod Radhoštěm. Pokud se chcete zapojit do diskuse, určitě se za námi zastavte,” upřesnil další místa setkání Ladislav Honusek. 

"Potkat pak můžete i naše pomocníky, kteří budou v některých městech rozdávat naše volební noviny na náměstích či dalších místech Moravskoslezského kraje," dodal krajský tajemník a koordinátor kampaně.

Kampaň bude ukončena ve čtvrtek 1.10. 2020 ve 14 hodin v Ostravě na Masarykově náměstí.