Hlavní stránka Zapojte se Kalendář Debata bez cenzury ve Vyškově

Debata bez cenzury ve Vyškově

Výběr dle krajů

Datum Akce Čas Kraj  
Pondělí 4.3.2024 Debata bez cenzury ve Vyškově 17:00

Debata bez cenzury ve Vyškově

Facebooková událost
DEBATA BEZ CENZURY VE VYŠKOVĚ
4. března 2024, 17:00
Besední dům, Městské kulturní středisko
Druhou půlku DEBAT BEZ CENZURY otevírá Vyškov. Sejdeme se v Městském kulturním středisku. Přijďte mi do Besedního domu říct cokoliv, co je pro vás podstatné a přejete si proto slyšet odpověď od poslance, člena vlády a ministra vnitra. Přijmu jakoukoli kritiku.
S vládou a výsledky její práce je spousta z vás nespokojená. I tady ve Vyškově jste ve volbách favorizovali současnou opozici. Proto jedu za vámi, abyste se se mnou potkali osobně a bavili jsme se o problémech otevřeně a z očí do očí. Mezi důvody obecné nespokojenosti totiž patří i špatná vládní komunikace, inflace a také úsporná opatření, která jsou podle nás nezbytná a prospěšná, ale vysvětlovali jsme je lidem špatně nebo málo. Řada věcí, které jsme slibovali a chtěli, zůstala napůl cesty nebo jsme s nimi ani nezačali. Vzkazujete mi to, píšete mi to. V pondělí tu proto bude prostor i pro Vás ve Vyškově, abyste se mohli otevřeně ptát a slyšet moji upřímnou odpověď na jakékoli vaše dotazy. Odpovím na všechny!
Dva roky vlády jsou za námi a jako Starostové cítíme, že přišel čas si říct, že je potřeba řadu věcí dělat jinak. Přestat s politickým taktizováním. Se zbytečnými a nesrozumitelnými kompromisy. A začít dělat to, co je prostě správné.
Těším se na setkání.
Vít Rakušan
----
Každý návštěvník svou účastí na akci Debaty bez cenzury v Městském kulturním středisku Vyškov a vstupem do vnitřních prostor vyjadřuje svolení se zaznamenáním a neomezeným užitím jeho obrazových snímků a zvukových, obrazových a/nebo zvukově-obrazových záznamů jeho projevů osobní povahy všemi způsoby pro účely obvyklé dokumentace a propagace hnutí Starostové a nezávislí. Děkujeme za pochopení.