Hlavní stránka Zapojte se Členství ve STAN

Členství ve STAN

U Starostů máme dva typy členství – registrovaný příznivec a člen. Registrované příznivectví je forma, kterou zákon nijak neupravuje, ale vzhledem k našim stanovám je nutným předpokladem pro pozdější plnohodnotné členství.
Díky tomuto statusu získáváte práva jako člen, tedy kandidovat na člena krajského či celostátního výboru, můžete se stát delegátem krajského, a dokonce i republikového sněmu. Ve všech těchto orgánech jako registrovaný příznivec pochopitelně smíte plně využívat svého hlasovacího práva a rozhodovat tak o směřování Starostů a nezávislých.
Členem hnutí STAN se můžete stát po dvou letech registrovaného příznivectví. Pokud nejste registrovaným příznivcem, doporučujeme nejprve vyplnit „Přihlášku registrovaného příznivce“, kterou si stáhněte níže na konci tohoto textu a následně postupujte dle pokynů uvedených v této přihlášce. Podrobnější pokyny jsou v sekci Přihláška registrovaného příznivce.
Pokud jste registrovaným příznivcem hnutí STAN dva roky a déle a chcete se stát členem hnutí STAN, postupujte dále dle níže uvedených pokynů:
Žádost o členství žadatel vyplní, 3x vytiskne, opatří  je podpisem a doručí krajskému výboru STAN na adresu tajemníka Vašeho kraje. 
Kontakt naleznete na webových stránkách http://www.starostove-nezavisli.cz/regiony
Další postup je uveden v textu „Žádost o členství“.


Soubory ke stažení