Hlavní stránka Volby Archiv Parlamentní volby 2017 Jihomoravský kraj Pavlíček Radomír

Pavlíček Radomír

Radomír Pavlíček (*1961)

Jihomoravský kraj

„Železné je dobrým místem pro život. Jižní Morava je dobrým místem pro život. Česká republika je dobrým místem pro život.“

e-mail: starosta@zelezne.cz

mobil: 724 185 248


Za svůj největší úspěch považuji fakt, že za 22 roků mého starostování se změnila tvář obce, zdvojnásobil se počet obyvatel a změnily se i podmínky pro lepší život v obci. Společně jsme zvládli projekty na multifunkční centrum, víceúčelové hřiště, opravili jsme místní komunikace a chodníky, vybudovali dešťovou a splaškovou kanalizaci.

Zásadně se změnil i kulturní, sportovní a společenský život v obci. V rámci zbudování Multifunkčního a víceúčelového centra vzniklo pod obcí Centrum Ráček , které zaštíťuje velkou část kulturních a společenských akcí v obci a činnost spolkovou, zejména volnočasové aktivity pro děti, mládež i seniory a jednorázové obecní akce.

Zkušenosti, získané z praxe starostování mi pomáhají i v roli předsedy svazku obcí Tišnovsko, sdružujícího 49 obcí regionu a také v pozici předsedy výboru pro regionální rozvoj JMK.

Mým  mottem je „ I venkov je dobrým místem pro život“. Podílí se na tom zejména kvalitní bydlení ve zdravém prostředí, dostupné vybavení pro kulturní a sportovní vyžití, odpočinek a volný čas a rozvoj drobného podnikání“.


Funkce

Vzdělání

Středoškolské vzdělání ukončené maturitou – oboru výpočetní technika

 

Zaměstnání

  • Starosta
  • předseda výboru pro regionální rozvoj Jihomoravského kraje

Zkušenosti

Od roku 1990 se pohybuje v oblasti výpočetní techniky a distribuci systémů pro prodejny, restaurace apod., kde nabral zkušenosti především v práci s lidmi, jež se prolínají a promítají do jeho funkce starosty v Železné.

Zajímavosti

Rád tráví čas s rodinou a přáteli s dobrou muzikou. S manželkou jsou vášnivými motoristy a rádi si vyjedou na výlet na motorce či čtyřkolce. Rád cestuje a objevuje nové světy. Asi největším zážitkem pro něj byla návštěva Tibetu. Návštěva této země (Tibet) a poznání místních obyvatel mě přesvědčilo o tom, že veškeré životní situace se dají vyřešit v klidu, bez emocí. A tím se snažím řídit i já. Na dotaz "Jak se ti vede?" odpovídám vždy "skvěle";. Vřele doporučuji, vyzkoušejte to.