Hlavní stránka Regiony Ústecký kraj Strašidelná jízda krampusáků v Hrobčicích pomohla malé Verunce. Benefiční akce přinesla přes padesát tisíc korun

Strašidelná jízda krampusáků v Hrobčicích pomohla malé Verunce. Benefiční akce přinesla přes padesát tisíc korun

11. 1. 2022

Obec Hrobčice v čele se starostkou za hnutí STAN Janou Syslovou se stala partnerem charitativní akce Krampusáci pro Verunku. Benefiční událost se konala tuto sobotu 8. ledna na hrobčickém fotbalovém hřišti. Podařilo se vybrat více než padesát tisíc korun.

Krampusáci v Hrobčicích

Krampusáci v Hrobčicích

Během víkendové akce v Hrobčicích vystoupily na fotbalovém hřišti najednou hned tři skupiny krampusáků, a to bez nároku na honorář. Vstupné pro veřejnost bylo dobrovolné.

Mladá zdravotně postižená slečna, kvůli které se událost na severu Čech pořádala, neměla v životě štěstí. Kvůli velkým zdravotním obtížím nyní potřebuje 400 000 korun na nový vůz. Její rodina totiž po nezaviněné autonehodě o automobil přišla. Výdělek ze sobotní akce v hodnotě 52 468 korun s tímto cílem velmi pomůže.

V Hrobčicích jsme při dnešní benefici Krampusáci pro Verunku vybrali celkem 52 468 korun. Byla to sakra pekelná jízda. Děkujeme všem,“ dodala během uplynulého víkendu starostka Hrobčic Jana Syslová.

Pokud chcete podat pomocnou ruku i vy, tak můžete svou finanční pomoc poukázat na transparentní účet vedený u Moneta Money Bank. Číslo účtu je: 234640465/0600.

Autor: Jana Syslová, starostka obce Hrobčice