Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj STAN Olomouckého kraje na republikovém sněmu

STAN Olomouckého kraje na republikovém sněmu

24. 4. 2024

Byli jsme v srdci našeho regionu a současně na Republikového sněmu STAN! Dubnového republikového sněmu se v Olomouci zúčastnilo celkem 17 delegátů za olomouckou krajskou organizaci. Sněm spolumoderoval hejtman Josef Suchánek a „zabodovala“ i poslankyně Hana Naiclerová.

Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje

Josef Suchánek, hejtman Olomouckého kraje

Sněmu se zúčastnili hejtman Josef Suchánek, poslanec Tomáš Müller, poslankyně Hana Naiclerová, senátor Marek Ošťádal, krajský radní Michal Obrusník, krajští zastupitelé Radek Brázda, Roman Šťastný, náměstek ministra pro místní rozvoj Radim Sršeň, 1. místopředseda krajské organizace Michal Ondra, členové krajského výboru Václav Urban, Eva Machová, Marek Dohnal a předseda mSTAN Tomáš Pavelka. V neposlední řadě dále místopředseda oblasti Olomouc Michal Kolesár, místopředseda oblasti Olomouc venkov Michal Tichý, místopředsedkyně oblasti Šumpersko a místopředsedkyně mSTAN Zdena Kašparová, Blanka Kolečkářová a František Švec.  

Významnou novinkou sněmu je, že poslankyně Hana Naiclerová byla nově zvolena členkou do rozhodcovského a smírčího výboru hnutí.

„Je vždy svátkem setkat se osobně se všemi významnými osobnostmi hnutí v jeden den na jednom místě. Jsem ráda, že jsem se i letos mohla republikového sněmu zúčastnit, povzbudit se navzájem a motivovat kandidáty do všech voleb, které nás letos čekají“ podělila se o své dojmy ze sněmu Eva Machová, předsedkyně oblasti Olomouc.

Autor: Alena Hálková