Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Vít Rakušan diskutoval s občany Hošťálkovic

Vít Rakušan diskutoval s občany Hošťálkovic

20. 5. 2021

V souvislosti s návštěvou Víta Rakušana ve společnosti Liberty Ostrava zavítal předseda STAN i do ostravského obvodu Hošťálkovice.

Vít Rakušan při debatě v Hošťálkovicích

Vít Rakušan při debatě v Hošťálkovicích

Po návštěvě společnosti Liberty Ostrava, kde spolu s předsedou Pirátů Ivanem Bartošem diskutoval předseda STAN s odboráři i vedením firmy navštívil předseda hnutí na pozvání starosty Hošťálkovic Jiřího Jurečky i tamní sportovní areál, kde spolu s Petrem Letochou, lídrem za STAN do letošních voleb a poslanci Ondřejem Polanským a Lukášem Černohorským diskutovali s občany o problematice hluku z dálnice D1, projektu Dunaj, Odra Labe a dalších problémech, které tíží občany Hošťálkovic.
"Jsem velice rád, že si náš předseda udělal čas a navštívil náš městský obvod spolu s dalšími poslanci a naší občané se jich tak mohli napřímo zeptat na otázky, které je zajímají", uvedl starosta městského obvodu Hošťálkovice Jiří Jureček. "Nebývá často, aby do tak malého obvodu dorazili najednou hned tři poslanci a to je ještě škoda, že předseda Pirátů ivan Bartoš musel odcestovat dříve", dodává starosta.

Na závěr poděkoval předseda hnutí za vřelé přijetí a vyfotil se s několika občany, kteří o to projevili zájem.