Hlavní stránka Regiony Karlovarský kraj Pravidelná linka do Tel Avivu a nové charterové destinace

Pravidelná linka do Tel Avivu a nové charterové destinace

28. 11. 2023

✈️ V příští letní sezóně bude z karlovarského letiště odlétat týdně 11 letů do celkem 7 destinací. Bude to kombinace charterových letů a nové pravidelné linky do izraelského Tel Avivu. Cestovní agentura Oversease Travel ji otevře na jaře roku 2024. Skokový nárůst pak nastal u charterových destinací: ke třem loňským – turecké Antalyi, Haraklionu na Krétě a bulharské Varně – nově přibyde Rhodos, Monastír v Tunisku a bulharský Burgas. Kromě již tradiční spolupráce s cestovními kancelářemi Čedok a Alexandria bude v příští sezóně létat do pěti z destinací i CK Fischer.

Pravidelná linka do Tel Avivu a nové charterové destinace

Pravidelná linka do Tel Avivu a nové charterové destinace

Pro Karlovarský kraj i letiště je to samozřejmě skvělá zpráva, protože o dovolené s odletovým místem z Karlových Varů byl letos velký zájem. Tento krok ale také vnímám jako další posun v rozvoji regionu. Dojde k značnému navýšení počtu linek do dovolenkových destinací oproti loňskému roku. Jsem velmi rád, že potenciál karlovarského letiště bude opět více využíván.

Drtivá většina zájezdů na příští rok s místem odletu z Karlových Varů je již nyní v prodeji v online katalozích jednotlivých cestovních kanceláří.