Hlavní stránka Regiony Karlovarský kraj Karlovarský kraj v roce 2030? Máme plán!

Karlovarský kraj v roce 2030? Máme plán!

25. 4. 2024

Bez jasného cíle se nikam dojít nedá, to ví asi každý z vás.
I náš kraj potřebuje společnou sdílenou vizi, kam v budoucnu směřovat, nezávislou na politické reprezentaci. Nejde totiž o politiku, ale o budoucnost nás všech, kdo v kraji žijeme. To byla hlavní myšlenka první krajské konference reVIZE, zaměřené na čtyři zásadní oblasti: Budoucnost byznysu, Vzdělaná a spravedlivá společnost, Zdraví a Přírodní a kulturní bohatství.
Na konferenci se sešly výrazné osobnosti, které zde působí a mohou prezentovat potenciál tohoto kraje. Vědí totiž, jak kraj dál pozitivně posouvat.

Karlovarský kraj v roce 2030? Máme plán!

Karlovarský kraj v roce 2030? Máme plán!

Jde o lidi, kteří mají vliv, zdroje, kompetence, a hlavně chuť rozvíjet náš kraj. Tímto propojením chceme dokázat, že pozitivní změna je v našem regionu možná a jsme na dobré cestě.
Díky všem řečníkům, návštěvníků i organizátorům. Díky za vaši energii a odhodlání posouvat náš kraj dopředu. Přesně to totiž Karlovarský kraj potřebuje. Je proto velká škoda, že na akci i přes pozvání nepřišel skoro nikdo z krajské opozice. Bylo by fajn, abychom se i přes různé barvy politických triček dokázali na zásadních rozvojových projektech shodnout a táhnout za jeden provaz.
Nejde totiž o politiku, ale o budoucnost celého kraje. A budoucnost není místo kam jsme unášeni, ale místo, které vytváříme už teď. Svými každodenními kroky, činy a rozhodnutími.
První reVIZE je tedy za námi, příští rok se ale potkáme znovu! A zhodnotíme, jak se nám podařilo nápady a doporučení, které padly během prezentací zrealizovat, a jak se díky nim daří pokračovat v pozitivních změnách v kraji. Tak nám držte palce!