Hlavní stránka Regiony Jihomoravský kraj Pozvánka na Den s Vítem Rakušanem: Miroslav, Božice, Břeclav.

Pozvánka na Den s Vítem Rakušanem: Miroslav, Božice, Břeclav.

15. 7. 2019

V sobotu 20.7. mají občané Jihomoravského kraje první příležitost setkat se s novým předsedou STAN Vítem Rakušanem přímo ve svém okolí. Cestou do Miroslavi, Božic a Břeclavi zahajuje Vít Rakušan tradici pravidelných výjezdů do regionů.

Poslanec a předseda STAN Vít Rakušan.

Poslanec a předseda STAN Vít Rakušan.

Pokud fandíte STAN nebo Vám jen není lhostejný okolní svět a zajímáte se o vývoj v České republice, zveme Vás v sobotu hned na tři setkání s poslancem Vítem Rakušanem. "Na jižní Moravu se hodně těším, beru s sebou i ženu a děti a víkend s Vámi si hodláme patřičně užít," říká nový předseda STAN.

Pro svou první návštěvu si vybral tři akce na Znojemsku a Břeclavsku: V devět hodin ráno startuje jubilejní 30. ročník Meruňkobraní v Miroslavi a Vít Rakušan i starostka Miroslavi Eliška Nohavicová (STAN) budou při tom. Po obědě se poslanec Rakušan přesune do nedalekých Božic na Božické otevřené sklepy, které se návštěvníkům otevírají ve 13:00 hod. Tam jej můžete potkat v doprovodu místostarosty Jiřího Čady (STAN).

A sobotu zakončí nový předseda STAN v Břeclavi na Neckyádě, kde v doprovodu místostarosty Jakuba Matušky (STAN) předá ocenění účastníkům závodu, navštíví tamní Domov seniorů a vrátí se na stánek Mladých a neklidných na Neckyádu, kde bude stejně jako po celý den a na všech místech přístupný Vašim dotazům a diskusím s obyvateli našeho kraje.

Program návštěvy Víta Rakušana v JMK:

9:00-11:00 Meruňkobraní Miroslav

12:30-14:00 Božické otevřené sklepy

15:00-19:00 Neckyáda Břeclav

"Opravdu se těším na všechny z Vás, se kterými v sobotu doufám probereme nejen vysokou politiku, ale i to, co pálí přímo Vás, problémy jižní Moravy a hlavně budoucnost a řešení, která jako STAN přinášíme. Věřím, že to bude zábavný den a že nám vyjde počasí," těší se na sobotu 20.7. Vít Rakušan.

Autor: Jakub Krainer