Hlavní stránka Regiony Jihomoravský kraj Oblastní sdružení STAN Břeclavsko si zvolilo nové vedení

Oblastní sdružení STAN Břeclavsko si zvolilo nové vedení

11. 1. 2021

Ve velmi přátelské atmosféře se uskutečnil třetí oblastní sněm Starostů a nezávislých na jižní Moravě, tentokrát se volil předseda a místopředseda oblastního sdružení STAN Břeclavsko. 

Josef Osička, znovuzvolený předseda OS Břeclav.

Josef Osička, znovuzvolený předseda OS Břeclav.

Staronovým předsedou byl zvolen starosta Moravského Žižkova Josef Osička. "Děkuji za znovuprojevení důvěry, doufám, že i nadále budu sloužit alespoň stejně tak dobře, jako jsem sloužil do současnosti," vysvětluje Josef Osička. 

Místopředsednický post znovuobhájil Ondřej Ďuriš. "U nás na Břeclavsku jsme jeden tým, jsem rád, že i nadále budeme v úspěšné a záslužné práci pro občany pokračovat ve stejném složení. Josef má moji plnou podporu," doplnil Ďuriš staronového předsedu Osičku. 

Zvolili jsme lídry do Poslanecké sněmovny

Starostové a nezávislí si na Břeclavsku zvolili hlavní lídry kampaně do Poslanecké sněmovny. První nominaci získala Jana Krutáková, současná poslankyně Parlamentu ČR. Jana se jako poslankyně zabývá zejména problematikou odpadového hospodářství a ochranou životního prostředí.

Dalšími zvolenými kandidáty jsou Martin Hájek, Ondřej Ďuriš, Josef Flek a Rudolf Staněk. 

Volby lídrů v ostatních regionech Jihomoravského kraje

V tomto týdnu se dozvíme i jména dalších lokálních lídrů, stejně tak se dozvíme výsledky voleb oblastních sdružení Starostů a nezávislých v regionech Vyškovska, Brno-venkov východu a Hodonínska. 

Autor: Jakub Krainer