Hlavní stránka Regiony Jihomoravský kraj Čas na zaplacení členských příspěvků je do 31.3.

Čas na zaplacení členských příspěvků je do 31.3.

28. 2. 2019

Lhůta pro zaplacení členských příspěvků jako každý rok vyprší 31.3. Letos se ale liší tím, že s nezaplacením definitivně zanikne dosud pozastavené členství všem hříšníkům z let minulých.

Na výběr příspěvků dohlíží tajemník Jihomoravské organizace STAN Jakub Krainer.

Na výběr příspěvků dohlíží tajemník Jihomoravské organizace STAN Jakub Krainer.

Členský příspěvek STAN zavedl v roce 2017. V minulém roce se jeho výběr v Jihomoravském kraji rapidně zvýšil a z příspěvků za poslední dva roky jsme byli schopni pořídit skákací hrad, který naši členové mohou využívat pro své kulturní i politické akci.

"Členský příspěvek má symbolický význam. Spousta lidí se k nám za 10 let fungování Starostů a nezávislých přidala a my je v databázi držíme, přestože už třeba nejsou aktivní nebo ztratili o politiku STAN zájem. Členský poplatek nám pomáhá roztřídit aktivní členy a mrtvé duše," vysvětluje předsedkyně STAN JMK Ing. Jana Krutáková.

"Příspěvek má ale i praktický dopad. Za první dva roky jsme byli schopni našim členům a registrovaným příznivcům pořídit staňácký skákací hrad, který mohou všichni jihomoraváci využívat. Příspěvky 2019 a 2020 pravděpodobně využijeme v krajské kampani příští rok a lepšímu výsledku nás všech," dodává Krutáková.

Jak zaplatit

Členský příspěvek 500 korun je splatný na účet u FIO Banky (2401283100/2010). Rok zaplacení se rozlišuje specifickým symbolem. Pokud máte nezaplacený příspěvek z loňska, bude mít platba specifický symbol 2018, všechny letošní platby budou mít SS 2019.

Důležité je zadat do zprávy pro příjemce příjmení a jméno toho, za koho se platí příspěvek, kraj, obec a jako variabilní symbol datum narození (ve formátu DD,MM,RR).

Autor: Jakub Krainer