Hlavní stránka Bubovice Věra Baulovičová

Věra Baulovičová

"Za mého dětství byla v obci klubovna, kde jsme se scházeli, povídali si a hráli na kytaru. Proto vybudování prostoru, ve kterém by mohly děti trávit svůj volný čas, by bylo pro obec velkým přínosem. Zároveň by toto místo mělo být vhodné i pro naše starší spoluobčany, kterým možnost setkávání také chybí."

Starousedlíci si mě jistě pamatují z dob, kdy jsem jako malá holčička jezdívala do Bubovic, protože odtud pochází moje babička a také prababička. Pozdější trvalý pobyt v Bubovicích jsem získala v roce 1995, kdy jsem se sem nastěhovala k rodičům.

O veřejný život v obci se zajímám a účastním se jej tak, jak mi to práce a povinnosti dovolí. Mám ráda nádhernou přírodu v okolí Bubovic, kam často vyrážím na procházky se svým psím kamarádem. Těchto chvil, přinášejících v dnešní uspěchané době tolik potřebný klid, si nesmírně vážím. 

Veselá a přátelská atmosféra v rámci mezilidských vztahů je pro mě smysluplná, a i proto je mým zájmem sblížení občanů staré zástavby s těmi, kteří se nastěhovali před nedávnem. Za mého dětství byla v obci klubovna, kde jsme se scházeli, povídali si a hráli na kytaru. Proto vybudování prostoru, ve kterém by mohly děti trávit svůj volný čas, by bylo pro obec velkým přínosem. Zároveň by toto místo mělo být vhodné i pro naše starší spoluobčany, kterým možnost setkávání také chybí.

Přeji si, aby byl v Bubovicích znovu otevřen obchod, aby to bylo tak jako za dob mého táty - kdy si lidé při nákupu rádi popovídali a vyměnili si důležité informace.

Dle mého názoru je také potřebné věnovat pozornost finančnímu hospodaření. Myslím si, že každý občan by měl být informován o skutečnostech, do jakých projektů jsou finance obce investovány a rovněž by měl mít možnost spolurozhodovat o finančním směrování naší obce.