Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Prázdniny neprázdniny, Krajský výbor STAN ZLK pracuje na přípravě voleb

Prázdniny neprázdniny, Krajský výbor STAN ZLK pracuje na přípravě voleb

2. 8. 2023

Krajské volby 2024 se již pomaličku blíží a proto je třeba využít i prázdniny pro přípravu na ně. V minulý týden se poprvé sešel krajský výbor v novém složení. Co aktuálně řešíme?

Červencové jednání Krajského výboru STAN ZLK ve Slavičíně.

Červencové jednání Krajského výboru STAN ZLK ve Slavičíně.

Předseda hnutí STAN Zlínského kraje Tomáš Chmela shrnuje aktuální dění následovně:

"Dali jsme si „jízdní řád“ do konce roku – čeká nás řada klíčových rozhodnutí, tvorba tezí programu do krajských voleb atd… STAN je silným politickým uskupením, které se o přízeň voličů ve Zlínském kraji uchází již více než 15 let. STAN Zlínského kraje má ambici vygenerovat také dvojici kvalitních kandidátů do evropských voleb, které nás čekají již na jaře příštího roku. Diskutujeme také o volbách senátních, které v příštím roce proběhnou ve dvou volebních obvodech. Klíčové však budou volby krajské, kde chceme být subjektem, který zúročuje mnohaleté zkušenosti našich úspěšných členů, komunálních politiků, zástupců spolků a dalších osobností kraje.“

Krajský výbor STAN Zlínského kraje se bude pracovně potkávat prakticky každý měsíc. Pracovní tempo je vysoké neboť ambice znovu přispět aktivně k dění v kraji je patrná z velkého zájmu jeho členů a z jejich chuti pracovat pro další rozvoj našich regionů.

Autor: Marek Smetana