Hlavní stránka Regiony Ústecký kraj Dětský den se v Hrobčicích vydařil, chválí starostka Jana Syslová (STAN)

Dětský den se v Hrobčicích vydařil, chválí starostka Jana Syslová (STAN)

30. 5. 2023

Obec Hrobčice, kde je starostkou za hnutí STAN Jana Syslová, uspořádala ke konci května, a to konkrétně 20. 5., oslavu Dna Dětí. Počasí se všem nadmíru vydařilo, což se pozitivně promítlo právě i do celé akce. Zúčastnění hasiči zorganizovali fingovanou dopravní nehodu, děti si vyzkoušely plno nejrůznějších her, a zahrály i k tomu tři kapely.

Jana Syslová.

Jana Syslová.

„Největší oslavy dětí, rodiny a Hrobčicka jsou za námi. Díky všem, kteří se na tom podíleli. Děkuji všem úžasným lidičkám kolem Hrobčického fotbalu. Za jejich pomoc s přípravami, úklidem, a hlavně dokonalou organizaci tradičních dopoledních senzačních závodů na kolech. Díky skvělým hasičům z Hrobčic, Hrobu a Měrunic za neuvěřitelně profesionální výkon při fingované dopravní nehodě, a díky i za pomoc s náročnými přípravami i úklidem,“ komentuje s poděkováním Jana Syslová tradiční Dětský den.

Přípravy na Dětský den se Jana Syslová rozhodla rozložit do několika týdnů. První nákup se z její strany odehrál už 20. dubna, kdy se spolu s kolegy vydala do ústeckého obchodního centra TAMDA, aby nakoupili potřebné odměny pro děti.

„Byla to naprosto povedená akce, která by se neodehrála bez našich štědrých sponzorů. Děkuji i obdivuhodnému Divadlu v Pytli Petra Stolaře i dalším kolem divadla Dance Ladies. Poděkování si zaslouží i ohnivec Radim, šermíři nebo báječné kapely Hurricane, Petra Börnerová Band a Mára Blues Band,“ dodává úspěšná starostka obce Hrobčice.

Autor: Jana Syslová, starostka obce Hrobčice