Hlavní stránka Regiony Moravskoslezský kraj Koaliční smlouva pro krajské volby je podepsána

Koaliční smlouva pro krajské volby je podepsána

26. 3. 2024

Včera byla v Havířově podepsána koaliční smlouva hnutí Starostové a nezávislí a hnutí Osobnosti pro kraj do podzimních krajských voleb.

Koaliční smlouva pro krajské volby je podepsána

Koaliční smlouva pro krajské volby je podepsána

Kandidátka ponese název STAROSTOVÉ A OSOBNOSTI PRO KRAJ. Svým podpisem smlouvu stvrdili za hnutí Osobnosti pro kraj lídr Ivo Vondrák se Zdeňkem Karáskem a za naše hnutí místopředsedkyně Michaela Šebelová a Vít Rakušan. Ten zde následně debatoval s lidmi z Havířova a ukolí a ukončil tak první ze série ostře sledovaných Debat bez cenzury.

Pomyslný  štafetový kolík si zde přezvala Danuše Nerudová a Jan Farský, kteří na debaty naváží a budou diskutovat o Evropě a našich příležitostech v ní.

"Včera skončila první série Debat bez cenzury Víta Rakušana v Havířově a já jsem moc ráda, že jsme tam nejen před debatou podepsali koaliční smlouvu s hnutím Osobnosti pro kraj, ale také že jsme převzali pomyslnou štafetu pro debaty v našem kraji. Máme pro Vás s Ivo Vondrákem připraveno 24 debat Na slovíčko s hejtmanem??? Samozřejmě bez cenzury! Začínáme v pondělí 15. dubna v Radegastovně v Bruntále," uvedla předsedkyně krajského vedení STAN Michaela Šebelová.

Další podrobnosti o debatách Michaely Šebelové a Ivo Vondráka vám přineseme na našich koaličních stránkách.

 

Autor: L Honusek 2