Hlavní stránka Zapojte se Kalendář Debata bez cenzury v Sokolově

Debata bez cenzury v Sokolově

Výběr dle krajů

Datum Akce Čas Kraj  
Pondělí 29.1.2024 Debata bez cenzury v Sokolově 17:00

Debata bez cenzury v Sokolově

Městský dům kultury, 5. května 655, Sokolov
Druhá z debat BEZ CENZURY bude už 29. ledna v Sokolově. Pojďte mi na ni říct cokoliv, co je pro vás podstatné. Přijmu jakoukoli kritiku.
S vládou a výsledky její práce je spousta z vás nespokojená, a považuji proto za férové se potkat osobně a bavit se o věcech otevřeně a z očí do očí. Mezi důvody obecné nespokojenosti totiž patří i špatná komunikace zákonů a úsporných opatření, které jsou podle nás nezbytné a prospěšné, ale často jsme si nedali práci je lidem dobře vysvětlit. I řada věcí, které jsme slibovali a chtěli, zůstala napůl cesty nebo jsme s nimi ani nezačali.  

Vzkazujete mi to, píšete mi to. Už v pondělí proto máte možnost se otevřeně ptát a slyšet moji upřímnou odpověď na všechny vaše dotazy.
Dva roky vlády jsou za námi a jako Starostové cítíme, že přišel čas si říct, že je potřeba řadu věcí dělat jinak. Přestat s politickým taktizováním.  Se zbytečnými a nesrozumitelnými kompromisy. A začít dělat to, co je prostě správné.
Těším se na setkání.
Vít Rakušan
--------------
Každý návštěvník svou účastí na akci Debaty bez cenzury v Městském domě kultury a vstupem do vnitřních prostor MDK vyjadřuje svolení se zaznamenáním a neomezeným užitím jeho obrazových snímků a zvukových, obrazových a/nebo zvukově-obrazových záznamů jeho projevů osobní povahy všemi způsoby pro účely obvyklé dokumentace a propagace hnutí Starostové a nezávislí. Děkujeme za pochopení.

Více info tady