Hlavní stránka Zapojte se Kalendář Debata bez cenzury v Mostě

Debata bez cenzury v Mostě

Výběr dle krajů

Datum Akce Čas Kraj  
Pondělí 12.2.2024 Debata bez cenzury v Mostě 17:00

Most, Restaurace Severka

Debata bez cenzury v Mostě

Most, Restaurace Severka

Třetí z debat BEZ CENZURY bude už 12. února v Mostě. Tentokrát v legendární Severce, kde se těším na tu správnou a upřímnou atmosféru k debatě. Pojďte mi říct cokoliv, co je pro vás podstatné. Přijmu jakoukoli kritiku.
S vládou a výsledky její práce je spousta z vás nespokojená, a považuji proto za férové se potkat osobně a bavit se o věcech otevřeně a z očí do očí. Mezi důvody obecné nespokojenosti totiž patří i špatná komunikace zákonů a úsporných opatření, které jsou podle nás nezbytné a prospěšné, ale často jsme si nedali práci je lidem dobře vysvětlit. I řada věcí, které jsme slibovali a chtěli, zůstala napůl cesty nebo jsme s nimi ani nezačali.  Vzkazujete mi to, píšete mi to. V pondělí proto máte možnost se mě otevřeně ptát a slyšet moji upřímnou odpověď na všechny vaše dotazy.
Dva roky vlády jsou za námi a jako Starostové cítíme, že přišel čas si říct, že je potřeba řadu věcí dělat jinak. Přestat s politickým taktizováním.  Se zbytečnými a nesrozumitelnými kompromisy. A začít dělat to, co je prostě správné.
Těším se na setkání.
Vít Rakušan

Další info tady.