Hlavní stránka Zapojte se Kalendář Debata bez cenzury v České Lípě

Debata bez cenzury v České Lípě

Výběr dle krajů

Datum Akce Čas Kraj  
Pondělí 19.2.2024 Debata bez cenzury v České Lípě 17:00

Debata bez cenzury v České Lípě

DEBATA BEZ CENZURY V ČESKÉ LÍPĚ

19. února 2024, 17:00
KD Crystal


První půlku DEBAT BEZ CENZURY  uzavírá Česká Lípa, a to v Kulturním domě Crystal. Pojďte mi říct cokoliv, co je pro vás podstatné a na co chcete slyšet odpověď od poslance, člena vlády a ministra vnitra. Přijmu jakoukoli kritiku.
S vládou a výsledky její práce je spousta z vás nespokojená. Proto jedu za vámi, abyste se se mnou potkali osobně a bavili jsme se o věcech otevřeně a z očí do očí. Mezi důvody obecné nespokojenosti totiž patří i špatná komunikace námi schválených zákonů a úsporných opatření. Ty jsou podle nás nezbytné a prospěšné, ale často jsme si nedali práci je dobře vysvětlit. I řada věcí, které jsme slibovali a chtěli, zůstala napůl cesty nebo jsme s nimi ani nezačali.  Vzkazujete mi to, píšete mi to. V pondělí máte možnost se mě ve vašem kulturáku otevřeně ptát a slyšet moji upřímnou odpověď na jakékoli vaše dotazy. Odpovím na všechny!
Dva roky vlády jsou za námi a jako Starostové cítíme, že přišel čas si říct, že je potřeba řadu věcí dělat jinak. Přestat s politickým taktizováním. Se zbytečnými a nesrozumitelnými kompromisy. A začít dělat to, co je prostě správné.
Těším se na setkání.