Hlavní stránka Volby Senátní volby 2024 Zabloudil Libor

Zabloudil Libor

Libor Zabloudil

Jihomoravský kraj

web: www.zabloudildosenatu.cz


Kromě Antarktidy jsem navštívil všechny kontinenty, několikrát. V Japonsku by mě označili za prvního českého vyznavače Kaizenu. Antikomunistický kluk sedávající v prvním ročníku střední pedagogické školy na přednáškách Václava Havla, tajně v poslední řadě. V roce `89 jsem se postavil do čela živelného studentského hnutí. Asi už tehdy jsem zjistil, že když sám nezvednu zadek ze židle, nikdo jiný to za mě neudělá.

Jsem zakladatel paraglidingové a potápěčské školy, instruktor lyžování a raftingu, který vzal na vodu snad celé Brno. Taky ale šéf projektu Motoexpedice.cz provázející české motorkáře po destinacích celého světa. I díky tomu jsem se naučil rozumět lidem. Extrémní situace a aktivity se zvýšenou mírou rizika totiž vyžadují zcela profesionální přístup. Pokud se o své lidi dokonale nepostarám, může se narodit velký průšvih. V Brně taky prosazuji projekt Trenérů do škol a propaguji Kroužkovné dětem z nízkopříjmových rodin.

Obavami z toho, nahlédnout za roh, jsem nikdy netrpěl. Jsem velkým patriotem - svět jsou dálky, Brno domov a o ten je potřeba pečovat. Právě proto jsem vstoupil do komunální politiky, a i proto se nyní pokusím stát senátorem. To jsem já, cestovatel, podnikatel, dobrodruh, pedagog, průvodce, motorkář i zastupitel městské části Brno-střed, možná mě znáte.

www.zabloudildosenatu.cz
#ZabloudildoSenatu


Funkce

Zaměstnání

cestovatel a podnikatel