Hlavní stránka Volby Archiv Senátní volby 2016 Nejnovější informace STAN: Kandidujeme ve všech krajích, nabízíme zkušené komunální politiky

STAN: Kandidujeme ve všech krajích, nabízíme zkušené komunální politiky

1. 8. 2016

Starostové a nezávislí podali třináct kandidátních listin pro nadcházející krajské volby. Mezi kandidáty jsou starostové, radní či zastupitelé českých měst a obcí.
STAN: Kandidujeme ve všech krajích, nabízíme zkušené komunální politiky

STAN: Kandidujeme ve všech krajích, nabízíme zkušené komunální politiky

„Dokázali jsme sestavit kvalitní kandidátku zkušených a slušných lidí v každém kraji. Naším cílem je zásadně promluvit do složení krajských rad,“ říká předseda STAN Petr Gazdík.
 
Ve většině krajů STAN uzavřeli memoranda o předvolební spolupráci především s regionálními uskupeními, jako je Hnutí Občané pro Budějovice v Jihočeském kraji, Starostové a osobnosti pro Moravu v Jihomoravském kraji, hnutí Východočeši v Královéhradeckém kraji, SNK ED na Vysočině, Karlovarská občanská alternativa v Karlovarském kraji či hnutí ZVUK 12 ve Zlínském kraji.
 
Kandidátní listinu pro každý kraj naleznete zde.
 
Na konci května STAN již představili své kandidáty do Senátu, jejich profily naleznete zde
 
„Volební kampaň Starostů a nezávislých je regionální, protože v krajských volbách se rozhoduje o složení krajských zastupitelstev, a ta ovlivňují pouze krajskou politiku, ne celostátní. Sázíme na osobní kontakt s voliči v jejich obcích, ptáme se na jejich problémy, a diskuzi o nich budeme chtít přenést i na půdu krajských zastupitelstev,“ uzavírá Gazdík.
 
Karel Kreml, tiskový mluvčí STAN

Autor: Tiskové STAN