Hlavní stránka Volby Archiv Senátní volby 2014 Senátor Linhart: Je to pro mě obrovský závazek

Senátor Linhart: Je to pro mě obrovský závazek

22. 10. 2014

Vážení obyvatelé Děčínska, spoluobčané, milí sousedé, přátelé, skončily volby do Senátu a já se díky vám na dalších šest let stávám senátorem za obvod Děčín.
Senátor Linhart: Je to pro mě obrovský závazek

Senátor Linhart: Je to pro mě obrovský závazek

Mandát jsem získal největší převahou hlasů 
z celé ČR, což je pro mě obrovský závazek. Svoji volbou jste jednak ocenili konkrétní výsledky mé práce, ale dali jste také najevo, že stejnou práci a nasazení ode mne nyní očekáváte v této ústavní funkci. Jsem si tohoto vašeho očekávání velmi dobře vědom a v následujících letech se ho pokusím naplnit. Mrzí mě, že senátor má ale velice malé pravomoci.

Nyní musím uspořádat poměry ve vedení města Krásná Lípa, v jehož čele jsem tak či tak stál dvacet let, protože opravdu nebudu dále starostou. Nehodlám ovšem ztrácet čas. 
V nejbližší době se spojím se starosty Děčínska, neboť oni jsou nejlepšími tlumočníky konkrétních problémů. A také se zástupci alespoň několika důležitých podniků a firem. Dejte mi tedy chvilku času.

Chtěl bych poděkovat nejen voličům, ale také všem spolupracovníkům, se kterými jsem měl možnost za uplynulých dvacet let spolupracovat, jak na radnici, tak v Českém Švýcarsku. Bylo jich mnoho 
a všichni odvedli velký kus práce. Jednoznačně tím ukazují, že se dají dělat věci alespoň trochu nadstandardně.

V nastávajících šesti letech se budu takto snažit pracovat pro náš celý region.

Děkuji a pojďme do toho společně.

Zkusme otáčet nejen Senát na sever.

Zbyněk Linhart, senátor

Autor: Zbyněk Linhart