Hlavní stránka Volby Archiv Parlamentní volby 2017 Pardubický kraj Štěpánová Hana

Štěpánová Hana

Hana Štěpánová (*1959)

Pardubický kraj

Dokud se neusmíváte, nejste nikdy úplně oblečení. (Evan Esar)

e-mail: hana.stepanova@pardubickykraj.cz

mobil: +420 723 249 667

/hana.stepanova.7503?fref=ts


Kdo jsem

Narodila jsem se v Litomyšli a bydlím poblíž v obci Morašice. Prvním rokem pracuji jako projektová manažerka pro rozvoj spolupráce se vzdělávacími institucemi a obcemi na území Pardubického kraje v organizaci Pardubický podnikatelský inkubátor, P-PINK. Před tím jsem byla 4 roky na pozici radní Pardubického kraje za hnutí STAN. Mou gescí byl regionální rozvoj, evropské fondy a inovace. Před tím jsem byla 14 let starostkou obce Morašice na Litomyšlsku a také dosud jsem místopředsedkyní Mikroregionu Litomyšlsko. Původně jsem byla učitelka. Každá profese mě naučila mnoho potřebného pro profesi následující a posunula mě vpřed.  

Mezi mé záliby patří příroda, rekreační sport, vnoučata, psychologie, dobré jídlo, setkávání s milými lidmi, poznávání a učení se novému, kultura. Nejraději jsem, když se více těchto zálib dá skloubit.

Moje hodnoty

Spravedlnost, pravdivost, čestnost, pracovitost, vytrvalost, houževnatost, cílevědomost, laskavost, soucitnost, ale v případě nutnosti schopnost porvat se především za druhé.

Co je moje přidaná hodnota?

Jsem pracovitá, cílevědomá, lidská, vytrvalá. Netoužím po moci, chci pracovat pro lidi a pro kraj. Moje práce je i mým koníčkem.

Mám ráda lidi, kteří se chovají jako lidé za každé situace, je pro ně důležitá slušnost, soucit a další vlastnosti, které se skrývají ve slovech „zůstat člověkem“.


Funkce

Vzdělání

1974 - 1978    Gymnázium Svitavy

1978 - 1982    Pedagogická fakulta Univerzity Karlovy v Hradci Králové

Zaměstnání

1982 - 2002    učitelka Masarykovy Základní školy v Morašicích

2002 - 2016    starostka Obce Morašice

2016 - 2020 radní Pardubického kraje zodpovědná za regionální rozvoj, evropské fondy a inovace

2020 - projektová manažerka pro rozvoj spolupráce se vzdělávacími institucemi a obcemi na území Pardubického kraje v organizaci Pardubický podnikatelský inkubátor  P-PINK