Hlavní stránka Unhošť Naši lidé Michal Turnhöfer

Michal Turnhöfer

 

JUDr. Mgr. Michal Turnhöfer - bez politické příslušnosti

 

Povolání:

Právník, krizový manažer, mediátor

O mně:

Jsem lídr kandidátky hnutí STAN do komunálních voleb v Unhošti, právník, krizový manažer a mediátor. Vystudoval jsem Právnickou fakultu Univerzity Karlovy a Policejní akademii. Do Unhoště jsem se přestěhoval asi před šesti lety. S manželkou Kateřinou a tříletým synem Františkem žijeme v ulici Štefánikova u rybníku Bulhar. Se ženou společně provozujeme pražskou advokátní kancelář zabývající se korporátním právem, nemovitostmi a developerskými projekty, stavebním právem, právem společenství vlastníků jednotek a bytových družstev, pracovním právem, trestním právem, správním právem se zaměřením na přestupky a hromadným vymáháním nároků.

Mojí velkou inspirací v komunální politice je Věslav Michalik a to, co dokázal s obcí Dolní Břežany, nyní je to krásné prosperující město, kde chce každý bydlet. To je můj vzor, jak by se to mohlo posunout i u nás v Unhošti. 

Proč kandiduji:

V Unhošti jsem doma, mám to tady rád a mám pocit, že je to město s velkým růstovým potenciálem. Vidím tady spoustu nevyužitých příležitostí pro setkávání lidí, především rodin s dětmi. Máme hezké pozemky, na kterých by se daly vybudovat velké věci. Chybí nám místa, kde by se starousedlíci s novými obyvateli přirozeně setkávali a navazovaly se vztahy. A chceme lidem nabídnout něco jiného, než co slibovalo současné vedení. Když se začtete do předvolebních slibů tak zjistíte, že se spousta věcí prostě nestala. Prostředky na to máme, jen je musíme smysluplně investovat.

Oblíbené místo v Unhošti:

Okolí rybníku Bulhar. Tam chceme vybudovat komplexní sportovní zónu pro celé město. Koupaliště, in-line dráhu, multifunkční hřiště, workoutové hřiště i malou lanovku se zasněžováním pro děti.