Hlavní stránka Unhošť Naši lidé František Konvalinka

František Konvalinka

 

František Konvalinka - člen hnutí Starostové a nezávislí

 

Povolání:

Stavební technik, muzikoterapeut

O mně:

Do Unhoště jsem se přestěhoval v sedmé třídě základní školy, pak se na čas odstěhoval, a nyní už jsem 8 let zpátky. Povoláním jsem stavební technik, věnuji se na profesionální úrovni také hudbě - několikrát měsíčně provozuji v domově seniorů muzikoterapii. Pár let jsem pracoval ve Slunci v centru, klienti jsou úžasní lidé, rád na to vzpomínám. Unhošť je můj domov, jsem tu šťastný a rád bych ten náš domov zútulňoval.

Proč kandiduji:

Abych propojil lidi, a to i ty s různými názory. Pro dobro města a život v něm. Nebudu jen sedět na gauči, chci něco dělat.

Oblíbené místo v Unhošti:

Nemám jen jedno oblíbené místo. Unhošť mám rád celou. Občas se procházím a pozoruji cvrkot kolem, lidi na ulicích ale i změny od dob, kdy jsem zde chodil na základní školu. Chodím kolem míst, kde jsme s kamarády dělali blbosti a kde mám vzpomínky. Rybárna, kam jsme se jezdili koupat, Ovčanda a Bulhar, kam jsme chodili bruslit... Líbí se mi malá hospůdka, kam rád chodím a hraju při různých příležitostech na kytaru. Mám rád návštěvy v Centrinu, kde mě hřejí záblesky v očích seniorů, když společně zpíváme.