Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Webové stránky města Valašské Klobouky získaly stříbro v celostátním kole Zlatého erbu

Webové stránky města Valašské Klobouky získaly stříbro v celostátním kole Zlatého erbu

8. 12. 2020

VALAŠSKÉ KLOBOUKY – Město Valašské Klobouky má druhé nejlepší webové stránky mezi městy v České republice. Takový je výsledek letošního ročníku soutěže Zlatý erb. Valašskokloboucký web získal ve své kategorii prvenství v krajském kole, čímž se nominoval do kola celostátního. Vyhlášení finálového pořadí proběhlo koncem listopadu
v Praze. Starostka města Valašské Klobouky Eliška Olšáková převzala ocenění a pamětní list z rukou předsedy Senátu Parlamentu ČR Miloše Vystrčila.

Eliška Olšáková, starosta Valašských Klobouk (STAN)

Eliška Olšáková, starosta Valašských Klobouk (STAN)

„Webové stránky jsou pro samosprávy jedním z klíčových způsobů informování veřejnosti. Nesmírně si považujeme toho, že koncept webu města Valašské Klobouky uspěl v tak silné konkurenci, je to pro nás opravdu velkou ctí. I nadále máme v plánu naši komunikaci posouvat stále dopředu, rozvíjet nové nápady a inspirovat se dobrými řešeními,“ uvedla Eliška Olšáková, starostka města Valašské Klobouky.

Pomyslným stupňům vítězů kralovala webová prezentace městské části Praha 12 a třetí příčku obsadilo se svými webovými stránkami město Tábor. Záznam z předávání ocenění je k dispozici zde v odkaze.

Autor: Aleš Durďák