Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Vedení STAN ve Zlínském kraji uspořádá koncem léta krajský volební sněm.

Vedení STAN ve Zlínském kraji uspořádá koncem léta krajský volební sněm.

29. 6. 2022

V pondělí (27.6.) proběhnul v prostorách Technického Inovačního Centra ve Zlíně mimořádný sněm krajské organizace hnutí STAN ve Zlínském kraji. Hlavním cílem byla nominace delegátů na mimořádný celostátní sněm, který proběhne 23.července. Krajská organizace STAN si zároveň určila termín krajského volebního sněmu.

 

Mimořádný krajský sněm STAN ve Zlínském kraji (27.6.)

Mimořádný krajský sněm STAN ve Zlínském kraji (27.6.)

“V reakci na aktuální politickou situaci jsme se v souladu s našimi stanovami usnesli na konání krajského volebního sněmu, který proběhne 30.srpna. K tomuto datu odstupují členového krajského výboru ze svých funkcí, zároveň dojde ke zvolení nového vedení krajského výboru,” uvedl krajský předseda Petr Gazdík. “Tímto krokem požádáme o důvěru členské základny ve Zlínském kraji,” dodal.
Krajská organizace zároveň nominovala 13 delegátů na celostátní republikový sněm, ty doplní poslanci a krajští zastupitelé za STAN ve Zlínském kraji. “Do předsednictva hnutí jsme za náš kraj nominovali poslankyni Elišku Olšákovou, do celostátního výboru jsme nominovali náměstkyni Kateřinu Francovou ze Zlína a místostarostu Vsetína Tomáše Pifku. Na předsedu hnutí jsme nominovali Víta Rakušana,” doplnil krajský tajemník Aleš Durďák.

Autor: Aleš Durďák