Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Pavel Sekula chce řešit vodárenství, ale neumí navrhnout ani otázky pro referendum

Pavel Sekula chce řešit vodárenství, ale neumí navrhnout ani otázky pro referendum

23. 3. 2019

Zlín – Chce řešit vodárenství, přitom neumí navrhnout ani otázky k této problematice. Čas a různá rozhodnutí dohání Pavla Sekulu, samozvaného odborníka na vodu ve Zlíně. Aktuálně zamítl Krajský soud v Brně jeho návrh na uspořádání referenda o budoucnosti Vodovodů a kanalizací Zlín a potvrdil předchozí odmítavé stanovisko Zastupitelstva města Zlína. Důvod těchto rozhodnutí? Otázky, které Pavel Sekula se svými právníky navrhnul a které nejsou v souladu se zákony.

Sedimentační nádrž

Sedimentační nádrž

„Pavel Sekula dlouhodobě vydává barevné časopisy a provozuje webové stránky, kde označuje své soupeře v politice za zloděje a korupčníky. Tvrdí, že umí problémy kolem vody vyřešit. Teď se ukazuje, že neumí ani položit otázky pro referendum. V plné nahotě se tak ukazuje, že vodu má jen jako politické téma a ve skutečnosti ji nerozumí a seriózně ji řešit neumí,“ prohlásili zastupitelé města Zlína zvolení za hnutí Starostové a nezávislí Zlín (STAN), které Pavel Sekula opakovaně napadá.

STAN řeší problémy v oblasti vody ve Zlíně už několik let. Za tuto dobu se podařilo zastavit prudký růst její ceny a významně se navýšily investice do vodárenské infrastruktury.

 

 

Zlín 22. března 2019

 

hnutí STAN Zlín

Autor: Aleš Durďák