Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Oblastní sdružení Uherský Brod má nové vedení. To hodlá usilovat o rozvoj Uherskobrodska.

Oblastní sdružení Uherský Brod má nové vedení. To hodlá usilovat o rozvoj Uherskobrodska.

16. 5. 2021

Oblastní sdružení Uherský Brod si zvolilo své vedení. Předsedkyní byla zvolena Kamila Buráňová, profesí realitní makléřka. V pozicích místospředsedů byli zvoleni radní z Luhačovic Mgr. Dalibor Liška a starosta z Pašovic Vlastimil Řezníček. Oblastní sdružení Uherský Brod působí na území správního obvodu obce s rozšířenou působností Uherský Brod a celkem sdružuje 30 obcí. 

Nové vedení OS Uherský Brod: Předsedkyně Kamila Buráňová, Mgr. Dalibor Liška (vlevo), Vlastimil Řezníček (vpravo)

Nové vedení OS Uherský Brod: Předsedkyně Kamila Buráňová, Mgr. Dalibor Liška (vlevo), Vlastimil Řezníček (vpravo)

“Region Uherskobrodska má nižší podíl městského obyvatelstva a sestává se převážně z 30 obcí, které se dnes snaží hledat cesty, jak zabránit úbytku obyvatel. Nabízí se varianta využít přírodní bohatství Bílých Karpat, nedalekých lázeňských Luhačovic a tradic Slovácka pro řízený rozvoj turistického ruchu, který zajistí pracovní možnosti lidem v regionu a přinese rozvoj Uherskobrodska. Právě spolupráce mezi obcemi může vytvářet synergii, která se vyplatí všem. Luhačovicko a Uherskobrodsko je pro turisty i návštěvníky zajímavá destinace, kterou je vhodné propojit nejen novou cyklostezkou, ale také vzájemně prospěšnou spoluprácí a sdílením zkušeností. Společně se budeme zaměřovat na vytváření partnerství poskytovatelů služeb soukromého, veřejného i neziskového sektoru”, shodují se společně zástupci nového vedení OS Uherský Brod.

Zajímvosti o nově zvolených zástupcích:

Kamila Buráňová založila FB skupinu Uh. Brod - LEPŠÍ A KRÁSNĚJŠÍ MĚSTO PRO NÁS PRO VŠECHNY

Vlastimil Řezníček stojí za projektem Zahrada života, na sociálních sítích se s ním můžete setkat na FB Radosti a starosti pašovského starosty

Autor: Aleš Durďák