Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Není to apríl! Slavičín má od prvního dubna chytrý zpravodaj

Není to apríl! Slavičín má od prvního dubna chytrý zpravodaj

1. 4. 2021

Informační službu Mobilní Rozhlas, která ve Slavičíně funguje už několik měsíců, rozšířilo město Slavičín o tzv. chytrý zpravodaj. Chytrý zpravodaj je elektronická verze zpravodaje, kterou si můžete prolistovat i přečíst v elektronické verzi.

Tomáš Chmela, starosta Slavičína za STAN

Tomáš Chmela, starosta Slavičína za STAN

 „Tento formát je uživatelsky velmi příjemný, můžete v něm listovat stejně jako v tištěném zpravodaji, navíc si můžete články kopírovat nebo v nich vyhledávat konkrétní slova či pojmy. Odpadá tedy stahování čísla zpravodaje v souboru pdf do Vašeho počítače či mobilu“, sdělil starosta města Tomáš Chmela.

Archiv aktuálních čísel naleznete na webových stránkách Mobilního Rozhlasu Slavičín https://mesto-slavicin.mobilnirozhlas.cz/ od 1. dubna. Nadále bude dostupný i na webových stránkách města Slavičín v sekci Infocentrum – Slavičínský zpravodaj 2021. 

Mobilní zpravodaj byl pořízen díky projektu „Chytrý Slavičín: strategicky řízené město, přívětivý úřad”, který je z 95% financován Operačním programem Zaměstnanost. Město Slavičín díky projektu modernizuje svůj chod a zlepšuje služby občanům.

 

 

Autor: Aleš Durďák