Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Evropské volby jsou za dveřmi a prognózy pro Starosty jsou velmi příznivé. Přijďte se přesvědčit na Zlínsku.

Evropské volby jsou za dveřmi a prognózy pro Starosty jsou velmi příznivé. Přijďte se přesvědčit na Zlínsku.

13. 5. 2024

7. a 8. června proběhnou volby do Evropského parlamentu. Dle posledních průzkumů v nich kandidtáka Starostů a osobností pro Evropu bude usilovat o vítězství. Zástupcem Zlínského kraje na evropské kandidátce Starostů je Jan Ksiazkiewicz, předseda mSTAN ZLK. Do Zlína přijedou mnozí další kandidáti, včetně lídrů Danuše Nerudové a Honzy Farského. Kdy a kde se s nimi můžete setkat?

Lídryně kandidátky Starostové a osobnosti pro Evropu Danuše Nerudová a kandidát do Evropského parlamentu ze Zlínského kraje Jan Ksiazkiewicz.

Lídryně kandidátky Starostové a osobnosti pro Evropu Danuše Nerudová a kandidát do Evropského parlamentu ze Zlínského kraje Jan Ksiazkiewicz.

Již tento čtvrtek 16. května 2024 přivítáme ve Zlíně kandidáta do Evropského parlamentu Radima Sršně. Zveme vás tímto na pokec (nejen) o Evropě s ním a dalšími hosty - Eliškou Olšákovou, Tomášem Chmelou a nejmladším kandidátem Starostů Honzou  Ksiazkiewiczem. Budeme se na vás těšit v 17.30 v Kozlovně ve Zlíně. Viz odkaz na fb událost.

O týden později, v pátek 24. května nás poctí svojí návštěvou lídři kandidátky Danuše Nerudová a Honza Farský. S nimi se budete moci osobně setkat ve Zlíně na Náměstí Míru nebo v Parku Komenského při kontaktní kampani.

V neděli 26. května pak proběhne diskuse s kandidátem a specialistou na situaci na Ukrajině, Andrejem Poleščukem v Café 204 od 17 hod a v závěru měsíce 30. 5. zavítá do Slavíčína na diskusi s občany evropský kandidát Adam Holub se svojí maminkou a herečkou Evou Holubovou od 19 hod do Orlovny.

 

Autor: Marek Smetana