Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Aktuality Předseda STAN Vít Rakušan přijede do Zlínského kraje. Zveme na diskusi s ním.

Předseda STAN Vít Rakušan přijede do Zlínského kraje. Zveme na diskusi s ním.

21. 11. 2023

V pátek 27. listopadu máme s hnutím STAN ZLK tu čest hostit předsedu STAN a ministra vnitra Víta Rakušana. Přijede do Slavičína, kde připravujeme mimo jiné i diskusi s ministrem pro občany.

Pozvánka na diskusi s ministrem vnitra Vítem Rakušanem.

Pozvánka na diskusi s ministrem vnitra Vítem Rakušanem.

V tomto roce se jedná již o druhou návštěvu předsedy Víta Rakušana v našem kraji pořádanou hnutím STAN. V červnu to bylo u příležitosti krajského sněmu a tentokrát to bude v rámci bohatého programu, který pro pana předsedu připravujeme ve Slavičíně, v jehož čele stojí starosta Tomáš Chmela. Ten je rovněž předsedou Krajského výboru STAN ZLK. Kromě návštěvy místní firmy se s ministrem Rakušanem zastavíme na poště, setkáme se s místními hasiči i zástupci městské policie.

V zavěru programu připravujeme diskusi určenou pro veřejnost, na kterou Vás tímto srdečne zveme, viz přiložená pozvánka. V případě Vaší účasti je nutné se registrovat předem u tajemníka krajského hnutí (marek.smetana@stan.cz).

Autor: Marek Smetana