Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Aktuality Pozvánka na diskusi s Lukášem Vlčkem a představení "Spolku pro spolky"

Pozvánka na diskusi s Lukášem Vlčkem a představení "Spolku pro spolky"

11. 5. 2023

Na 25. 5. 2023 je ve Slavičíně naplánováno diskusní setkání s 1. místopředsedou STAN, Lukášem Vlčkem. Diskuse se povede nad aktuálními tématy hnutí STAN na celostátní úrovni. Součástí setkání bude rovněž prezentace projektu paní Věry Dobešové, která založila organizaci "Spolek pro spolky". 

Diskusní setkání s 1. místopředsedou STAN, Lukášem Vlčkem, dne 25. 5. 2023 ve Slavičíně

Diskusní setkání s 1. místopředsedou STAN, Lukášem Vlčkem, dne 25. 5. 2023 ve Slavičíně

Představitelé členské základny hnutí STAN Zlínského kraje budou mít možnost se osobně setkat a pohovořit s 1. místopředsedou STAN a rovněž poslancem za STAN, Lukášem Vlčkem, nad aktuálě rezonujícími tématy ve společnosti, kterým se STAN aktivně věnuje. Určitě padne zmínka ke konsolidačnímu balíčku, krajským či senátním volbám, ale i ke všem dalším tématům, které vznesou představitelé z řad členské základny vůči Lukáši Vlčkovi.

V druhé části setkání se posluchači dozví užitečné informace o nově vzniklém a zajímavém "Spolku pro spolky", který má sloužit jako pomocná ruka ostatním spolkům. Prezentaci provede odbornice s dlouholetými zkušenostmi s prací s občany a spolky, paní Věra Dobešová. Bližší informace o možnostech spolupráce s jejím týmem naleznete pod tímto odkazem.

Pozvánka na akci je určena všem členkám, členům, příznivkyním a příznivcům hnutí STAN Zlínského kraje. Pokud máte zájem se účastnit, zaregistrujte se prosím pomocí uvedeného formuláře pod tímto odkazem, a to do čtvrtku 18. 5. 2023. Prezence účastníků bude probíhat od 16:30.


Těšíme se na setkání s Vámi.
 

Autor: Marek Smetana