Hlavní stránka Regiony Zlínský kraj Aktuality Do roku 2024 jsme se STAN ZLK vykročili svižně - podobně jako předseda Rakušan

Do roku 2024 jsme se STAN ZLK vykročili svižně - podobně jako předseda Rakušan

14. 2. 2024

Do nového roku jsme nastoupili svižně. Krajský výbor STAN ZLK se letos sešel již 2 x. Naplánovali jsme harmonogram činnosti hnutí až do září. Kromě činnosti Krajského výboru chystáme mnoho akcí pro Vás.

Předseda hnutí Vít Rakušan přebírá Vánoční dárek od předsedy KV STAN ZLK Tomáše Chmely. Že by díky tomu předseda hnutí vykročil tak vydařeně do roku 2024? :)

Předseda hnutí Vít Rakušan přebírá Vánoční dárek od předsedy KV STAN ZLK Tomáše Chmely. Že by díky tomu předseda hnutí vykročil tak vydařeně do roku 2024? :)

Podrobnosti k jednotlivým akcím se dozvíte v předstihu, zatím si můžete poznamenat:

  • 5. 3. 2024 - Krajský sněm hnutí STAN ZLK
  • 5. 3. 2024 - "Staňácký pokec č. 1" (beseda na odborné táma pro starosty / příznivce, po skončení sněmu)
  • 11. 3. - Exkurze do Moravskoslezského kraje (pro členy KV a zájemce z řad členské základny)

Na zmíněném Krajském sněmu budeme volit delegáty pro Celostátní sněm STAN (6. 4. 2024 v Olomouci). Pokud byste měli zájem stát se delegátem na Celostátní sněm, spojte se prosím s předsedou Vaší Oblastní organizace STAN nebo s naším krajským tajemníkem do 16. 2. 2024.

S Krajským výborem také průběžně přijímáme nové zájemce o registrované příznivce hnutí. Víte-li ve Vašem okolí o někom šikovném, kdo by mohl být přínosem pro nás a naopak my pro něj, jsme na příjmu.

V neposlední řadě moc děkujeme, že jste si našli čas pro vyplnění dotazníku. Odpovědi jsme již analyzovali ve spolupráci s Krajským výborem i Programovým týmem a poslouží nám jako podklad pro širší analýzu pro kampaň, kterou chystáme ve spolupráci s centrálou hnutí.

P.S.: Všimli jste si, jak vydařeně do nového roku vykročil náš předseda Vítek? Že by to bylo botami ze Slavičína, které od nás dostal k Vánocům? :)

Autor: Marek Smetana