Hlavní stránka Regiony Vysočina Radek Hošek: Jihlavská koalice ANO + ODS + KDU-ČSL je největším porevolučním podvodem na voliče

Radek Hošek: Jihlavská koalice ANO + ODS + KDU-ČSL je největším porevolučním podvodem na voliče

24. 10. 2022

Před volbami proti sobě bojují. Říkají vám, ať volíte slušnost v podobě Vystrčila (ODS) místo Nagyové (ANO). Říkají, že ti druzí jsou hrozbou, kterou musí zastavit. Mají plná ústa demokracie. Skončí volby a najednou si demokraticky padnou kolem ramen se svým největším nepřítelem.

Radek Hošek.

Radek Hošek.

Ze svých voličů udělají ještě větší hlupáky tím, že Nagyovou na oko obětují, aby s nimi v koalici nebyla. A opravdu na papíře není, ale v koaličním zastupitelském klubu ANO zůstává a s koalicí hlasuje.

O programové průniky nebo kompromisy se ti tzv. demokraté při vyjednávání ani nesnaží, protože mají od začátku jasnou vizi pohodlného vládnutí, kterou si i pomocí lží ve vlastních stranách protlačí.

Říkal jsem to od začátku a platí to pořád – nešli jsme si pro koryta, ale pracovat pro Jihlavu. O to více mě těší, že STAN zůstal jedinou demokratickou stranou v Jihlavě, která se touto účelovou koalicí i přes nabídky spolupráce nikdy nechtěla ušpinit.

Chtěli jsme vědět, jaká je vize financování a provozu multifunkční arény – reálně neexistuje. Chtěli jsme snížit počet placených radních – v žádném případě, naopak se zvýší. Chtěli jsme vyšší transparentnost radnice – moc práce. Chtěli jsme lidi otevřeně informovat a vyvrátit lži ve veřejném prostoru – co jsme si to dovolili. A mohl bych pokračovat.

Budeme konstruktivním opozičním hnutím, které v žádném případě nepodpoří riskantní zadlužování Jihlavy. Přidejte se k nám a pojďme společně proti téhle aroganci a pokrytectví na jihlavské radnici bojovat! (→ www.starostove-nezavisli.cz/zapojte-se/online-prihlaska-registrovaneho-priznivce)

 

Radek Hošek
radek.hosek@stan.cz