Hlavní stránka Regiony Vysočina Naši kandidáti pro krajské volby 2020

Naši kandidáti pro krajské volby 2020

Informace ke krajským volbám naleznete na koaliční stránce www.provysocinu2020.cz

 

Pořadí

Titul

Příjmení

Jméno

Titul

povolání

Město

Politická příslušnost

1

Ing.

Vlček

Lukáš

 

starosta města, krajský zastupitel, předseda mikroregionu Stražiště, ekonom

Pacov

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

2

Mgr.

Fabeš

Roman

 

starosta města, krajský zastupitel, předseda mikroregionu Telčsko, učitel

Telč

bez politické příslušnosti

3

Mgr.

Pacal

Pavel

 

starosta města, náměstek hejtmana Kraje Vysočina, učitel

Třebíč

Pro TŘEBÍČ

4

Ing.

Mrkos

Martin

ACCA

starosta města, krajský zastupitel, ekonom

Žďár nad Sázavou

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

5

Ing.

Tůma

Zdeněk

 

starosta města, předseda mikroregionu Ledečsko, předseda Krajského svazu házené Vysočiny

Ledeč nad Sázavou

bez politické příslušnosti

6

MgA.

Koubová

Karolína

 

primátorka statutárního města, kulturní manažerka, zakladatelka divadla DIOD

Jihlava

bez politické příslušnosti

7

Bc.

Burda

Jan

 

radní města, předseda představenstva Rady dětí a mládeže kraje Vysočina, předseda Centra volného času Hrubínka

Třebíč

bez politické příslušnosti

8

Ing.

Hájek

Pavel

 

starosta obce, krajský tajemník hnutí STAN

Těchobuz

bez politické příslušnosti

9

Mgr.

Navrátil

Zdeněk

 

radní města, projektový manažer

Žďár nad Sázavou

bez politické příslušnosti

10

Ing.

Nikl

Bohumír

 

starosta města, předseda Správní rady MAS Havlíčkův kraj, lesní inženýr

Ždírec nad Doubravou

bez politické příslušnosti

11

 

Kuchyňa

Libor

 

radní města, záchranář, zakladatel sportovní akademie Jihlava

Jihlava

bez politické příslušnosti

12

Ing.

Slabý

Miloň

 

starosta, předseda Jemnického mikroregionu, ekonom

Jemnice

bez politické příslušnosti

13

Bc.

Kiesewetterová

Jana

 

místostarostka města

Moravské Budějovice

bez politické příslušnosti

14

 

Starý

Miloš

 

starosta obce

Sobíňov

bez politické příslušnosti

15

Ing.

Požárová

Eva

 

místostarostka města, předsedkyně mikroregionu Třešťsko, projektová manažerka

Třešť

bez politické příslušnosti

16

Ing.

Jurdová

Jiřina

 

ekonomka, zastupitelka Velkého Meziříčí

Velké Meziříčí

bez politické příslušnosti

17

Mgr.

Štefl

Karel

 

starosta města

Počátky

bez politické příslušnosti

18

 

Schwarz

Jan

 

umělecký kovář, zastupitel města

Havlíčkův Brod

bez politické příslušnosti

19

 

Rajdlík

Zdeněk

 

starosta městyse, předseda mikroregionu Brána Vysočiny, projektant

Nová Cerekev

bez politické příslušnosti

20

 

Žáková

Hana

 

senátorka

Koněšín

bez politické příslušnosti

21

 

Antonů

Jiří

 

referent bezpečnosti, specialista informačních technologií

Jihlava

bez politické příslušnosti

22

Ing.

Vlček

Milan

 

starosta města

Velká Bíteš

bez politické příslušnosti

23

Mgr.

Hrala

Pavel

 

pracovník v regionálním rozvoji, manažer Místní akční skupiny

Humpolec

bez politické příslušnosti

24

Ing.

Kostečková

Karolína

 

manažerka rodinné firmy

Žďár nad Sázavou

bez politické příslušnosti

25

Mgr.

Jakeš

Petr

 

ředitel ZŠ a MŠ Štoky, autor učebnic o Finanční gramotnosti

Havlíčkův Brod

bez politické příslušnosti

26

Mgr.

Škodová

Hana

 

starosta města, předsedkyně  Dobrovolného sdružení regionu Hrotovicka

Hrotovice

bez politické příslušnosti

27

Mgr.

Šulc

Ivan

 

místostarosta městyse

Stonařov

bez politické příslušnosti

28

 

Hnik

Josef

 

místostarosta města, ředitel v sociálních službách

Světlá nad Sázavou

bez politické příslušnosti

29

 

Kunst

Milan

 

starosta města

Horní Cerekev

bez politické příslušnosti

30

Ing.

Černá

Marie

 

zastupitelka města, předsedkyně certifikační komise Vysočina regionální produkt

Třebíč

bez politické příslušnosti

31

PhDr.

Kulhánek

Zdeněk

 

klinický psycholog, radní města

Žďár nad Sázavou

bez politické příslušnosti

32

 

Skočdopole

Jindřich

 

starosta města, předseda dobrovolného svazku obcí Mikroregion Polensko, předseda Okresního fotbalového svazu Jihlava

Polná

bez politické příslušnosti

33

Ing.

Malý

Radek

 

starosta obce

Želetava

bez politické příslušnosti

34

 

Zadražilová

Eva

 

starostka obce, členka synodní rady Českobratrské církve evangelické

Moraveč

bez politické příslušnosti

35

Mgr.

Prošek

Vladimír

 

radní městyse, zástupce ředitele gymnázia

Štoky

bez politické příslušnosti

36

Ing.

Mašík

Zdeněk

 

zastupitel města, předseda okresního tenisového svazu, člen Rady Jihomoravského tenisového svazu

Bystřice nad Pernštejnem

bez politické příslušnosti

37

 

Bustová

Hana

 

starostka obce

Litohoř

bez politické příslušnosti

38

Ing.

Veletová

Blanka

 

starostka obce, předsedkyně mikroregionu Košeticko

Košetice

bez politické příslušnosti

39

Mgr.

Maslák

Pavel

 

ředitel HZS ÚO Třebíč, náměstek starosty KSH Kraje Vysočina

Jezdovice

bez politické příslušnosti

40

 

Březka

Josef

 

technik, bývalý starosta obce

Bory

STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ

41

MUDr.

Bílková

Beata

 

zubní lékařka

Žďár nad Sázavou

bez politické příslušnosti

42

Ing.

Přibyl

Josef

 

radní města, stavební inženýr

Brtnice

bez politické příslušnosti

43

Bc.

Hanáčková

Jaromíra

 

ředitelka Městského kulturního střediska Třebíč, zastupitelka města

Třebíč

Pro Třebíč

44

 

Jirsa

Zdeněk

 

zastupitel městyse, projektant elektro

Dolní Cerekev

SNK Evropští demokraté

45

 

Záruba

Oldřich

 

sládek a jednatel Pivovaru Chotěboř s.r.o., člen zastupitelstva města, člen výboru pro Územní plán a rozvoj města

Havlíčkův Brod

bez politické příslušnosti

46

 

Buňata

Miroslav

 

starosta obce

Želiv

bez politické příslušnosti

47

 

Dibelka

Miroslav

 

zastupitel města, místopředseda představenstva AGRO družstvo Golčův Jeníkov

Golčův Jeníkov

bez politické příslušnosti

48

Ing.

Kuželka

Ivan

 

klinický radiobiologický fyzik, PET centrum nemocnice Jihlava, člen Zdravotní komise rady Kraje Vysočina

Havlíčkův Brod

bez politické příslušnosti

49

 

Měrka

Vladimír

 

starosta města

Náměšť nad Oslavou

bez politické příslušnosti

50

 

Marková

Zdeňka

 

ředitelka plavecké školy, předsedkyně správní rady Domácí hospic Vysočina o.p.s.

Nové Město na Moravě

SNK Evropští demokraté