Hlavní stránka Regiony Ústecký kraj Pondělní akce Starostů a nezávislých v Ústí nad Labem přilákala desítky lidí

Pondělní akce Starostů a nezávislých v Ústí nad Labem přilákala desítky lidí

16. 9. 2022

Hnutí Starostové a nezávislí v rámci Ústí nad Labem v pondělí oficiálně zahájilo poslední část kampaně do blížících se komunálních voleb. Celou akci doprovázela skvělá hudba od kapely Fešásci a samozřejmostí bylo i chutné občerstvení. Děkujeme všem, kteří za námi během pondělí na ústecké Mírové náměstí dorazili. Diskuze o městu byla s vámi skvělá a nesmírně podnětná.

Akce hnutí STAN v Ústí nad Labem.

Akce hnutí STAN v Ústí nad Labem.

„Pondělní odpoledne rozezněly Mírové náměstí tóny country. Na akci, kterou jsme organizovali, vystoupili legendární Fešáci. Uvolněná nálada, řada příjemných setkání, a hlavně dobrý skutek v podobě šeku na zajištění provozu Svazu tělesně postižených v Ústí nad Labem v hodnotě 30 000 Kč,“ okomentoval celou akci lídr za hnutí STAN do komunálních voleb v Ústí nad Labem Radovan Dostálek.

Obyvatelům města Ústí nad Labem jsme v pondělí ukázali, kdo tým hnutí STAN vlastně tvoří a jaké jsou naše priority. Jsme lidi, kteří ve městě dlouhodobě žijí a chtějí ho měnit k lepšímu - úspěšní podnikatelé, manažeři, a odborníci z mnoha oborů. Žádní „šíbři" nebo celoživotní politici.

Středobodem zájmu hnutí Starostové a nezávislí v Ústí nad Labem je dlouhodobě občan, kterému chceme v Ústí nad Labem zajistit služby dle jeho potřeb od narození až po vysoké stáří. Rádi bychom zvrátili klesající trend počtu obyvatel.

Neomezili bychom se jen na údržbu a opravy, ale vytvořili bychom podmínky pro kvalitní rozvoj města. Chceme z Ústí nad Labem reprezentativní krajské město, které se bude moct hrdě zařadit vedle takových jako je Brno, Plzeň, Liberec a další.

Autor: Kateřina Nováková


Mohlo by vás také zajímat

Jsme ČTYŘKOALICE

22. 7. 2024

Jsme ČTYŘKOALICE

Jsme ČTYŘKOALICE

22. 7. 2024

Jsme ČTYŘKOALICE

Malotřídka v Dolních Studénkách nadchla i ministra Beka

Mohlo by vás také zajímat

Jsme ČTYŘKOALICE

22. 7. 2024

Jsme ČTYŘKOALICE

Jsme ČTYŘKOALICE

22. 7. 2024

Jsme ČTYŘKOALICE

Malotřídka v Dolních Studénkách nadchla i ministra Beka