Hlavní stránka Regiony Ústecký kraj Klášterec nad Ohří nadále pokračuje v důležitých investicích ve městě

Klášterec nad Ohří nadále pokračuje v důležitých investicích ve městě

9. 11. 2022

Město Klášterec nad Ohří v čele se starostou Štefanem Drozdem zahájilo v minulých dnech další četnou vlnu několika investičních aktivit. Řadí se mezi ně třeba výstavba nového víceúčelového hřiště na míčové hry v Jeseni a další akce se týkají třeba i silniční infrastruktury.

Nové hřiště v Klášterci.

Nové hřiště v Klášterci.

Dodavatelem klíčových součástí víceúčelového hřiště v Klášterecké Jeseni se stala společnost Linhart spol. s.r.o. Na hřišti je možné hrát třeba fotbal, nohejbal, tenis, basketbal, jsou zde vestavěné branky i tréninková tenisová stěna. Spolek Svobodná Jeseň si nyní svépomocí postaví sklad sportovního vybavení.

Město zároveň nepřestává s důležitými opravami silnic. Dne 7.11.2022 proto byly zahájeny práce na obnově povrchu komunikace mezi křižovatkou u hotelu Bohemia Excellent a křižovatkou u aquaparku.

Před tím byly už dokončeny práce na novém povrchu komunikace od kláštereckého vlakového nádraží dál. Provoz byl omezen pouze částečně, k úplné uzavírce nedošlo. Před pokládkou nového povrchu zajistil dodavatel zakázky, společnost HERKUL, a.s., sanaci stávajícího betonového podkladu geomříží.

Autor: Štefan Drozd, starosta města Klášterec nad Ohří