Hlavní stránka Regiony Středočeský kraj Archiv voleb Volby Poslanecká sněmovna 2013 Kandidáti STAN na kandidátní listině TOP 09 ve volbách do Poslanecké sněmovny 2013 13. Rudolf Semanský - starosta obce Mukařov, místopředseda Mukařov-sko, o.s.

13. Rudolf Semanský - starosta obce Mukařov, místopředseda Mukařov-sko, o.s.

Rudolf Semanský

45 let

narodil se 22. 6. 1968 v Praze, vystudoval střední odbornou školu. Od roku 2006 je starostou obce Mukařov a mimoto působí jako místopředseda místního sdružení Mukařov-sko. Jako starosta se zasadil o rozšíření kapacity míst v základní i mateřské škole, výstavbu dětských hřišť, zvýšení dopravní bezpečnosti v obci, opravu místních komunikací a rozšíření sítě chodníků a stezek. Za úspěch považuje i obnovení provozu zubní ordinace v obci. 
„Nejen ve Středočeském kraji je třeba zlepšit stav veřejných komunikací, především nižších tříd, a to co do oprav, ale i kultivaci jejich nejbližšího okolí. Lidé by se v místě, kde žijí měli cítit dobře. Nezbytná je podpora tuzemského zemědělství a ochrana přírody a mým přáním je zlepšit v lidech pocit hrdosti na svou zemi“ uvádí ve spojitosti se svou kandidaturou.
Rudolf Semanský v minulosti podnikal v oblasti reklamy, grafiky a výtvarnictví. Má dvě dospívající děti. Ve volném čase se zajímá o přírodu, zoologii, kynologii a plastikové modelářství. Aktivně sportuje a rád čte.