Hlavní stránka Regiony Plzeňský kraj Tiskové zprávy Plzeňský kraj STAN si v Plzeňském kraji zvolil své lídry do parlamentních voleb

STAN si v Plzeňském kraji zvolil své lídry do parlamentních voleb

3. 2. 2021

Krajský online sněm zvolil první dvě místa za STAN na společné kandidátce s Českou pirátskou stranou. Lídrem kandidátky bude první krajský náměstek Josef Bernard. Další místo (na kandidátce páté) obsadí starostka Kozolup Michaela Opltová.

STAN si v Plzeňském kraji zvolil své lídry do parlamentních voleb

STAN si v Plzeňském kraji zvolil své lídry do parlamentních voleb

„Velice si vážím podpory členů STAN a samozřejmě děkuji i občanům za trvale projevovanou přízeň. Uděláme vše proto, abychom vás nezklamali a pokusíme se docílit co nejlepšího volebního výsledku. Tak jako vy si přejeme v této zemi změnu,“ poděkoval Josef Bernard.

Michaela Opltová doplnila: „S Josefem tvoříme silný tandem, který se skvěle doplňuje. Jdeme do voleb s cílem změnit směrování této země. Spojení s Piráty je pro mě správná volba a věřím ve vítězství této koalice, postavené na naší píli, nadšení a hlavně zkušenostech přímo z obcí, měst a krajů.“

Poslední předvolební průzkum od společnosti MEDIAN přiřkl společné kandidátce 25% a ukazuje rostoucí preferecne. Věříme, že tento trend potvrdí i nedělní průzkum od společnosti KANTAR. Obsazením zbylých míst na kandidátce byl pověřen Krajský výbor. Josef Bernard byl ještě zvolen členem Krajského výboru STAN na uvolněné místo po před rokem zesnulém Markovi Sýkorovi.

Autor: Václav Cinádr

TZ - STAN si v Plzeňském kraji zvolil své lídry do parlamentních voleb