Hlavní stránka Regiony Pardubický kraj Sešli se u KULATÉHO STOLU v P-PINK na začátku prázdnin

Sešli se u KULATÉHO STOLU v P-PINK na začátku prázdnin

2. 8. 2021

Sešli se u KULATÉHO STOLU v P-PINK na začátku prázdnin

Sešli se u KULATÉHO STOLU v P-PINK na začátku prázdnin

I když léto bylo v plném proudu, tak si skupina středních a menších podnikatelů našla čas, aby se společně sešli u kulatého stolu v Pardubickém podnikatelském inkubátoru a bavili se o tématech, která mohou zlepšit život mnoha lidem. 

Proč se sešli v P-PINK?

Cílem P-PINK je podpořit dialog mezi místní politickou reprezentací a podnikateli Pardubického kraje. Výsledkem by mělo být to, že skupina politiků pozná důkladněji problémy menších a středních podnikatelů. A pak už je jen krok k tomu, aby společně hledali cesty k řešení. P-PINK bude jakýmsi katalyzátorem. Na tuto aktivitu získal P-PINK americký grant od institutu The Center for International Private Enterprise (CIPE).

O jakých tématech diskutovali

Témat bylo více. Vše se točilo kolem podnikání a vlastně kolem běžného života. Trh práce, služby pro lidi, koordinace a spolupráce škol, firem, veřejné správy... Diskutovaná témata budou následně řešena s politiky.

Grant je vítaný

Americký grant je jako šitý na míru pro P-PINK, získali jsme grantovou podporu na pilotní projekt. Cílem je ještě lepší komunikace mezi lidmi se zaměřením na regionální rozvoj a udržitelný hospodářský růst v Pardubickém kraji. 

Hana Štěpánová, předsedkyně správní rady P-PINK, projektová manažerka, STAN

Autor: Jana Rosenbergerová