Hlavní stránka Regiony Pardubický kraj Krajský sněm si zvolil (staro)nové členy výboru. Předseda obhájil

Krajský sněm si zvolil (staro)nové členy výboru. Předseda obhájil

16. 3. 2023

Ve Vraclavi se uskutečnil krajský sněm. Zúčastnili se ho i speciální hosté v čele s předsedou STAN Vítem Rakušanem. Nechyběli ani ministr Mikuláš Bek a Jan Farský. Na programu byla mimo jiné volba předsedy krajské organizace a také členů výboru.

Krajský sněm si zvolil (staro)nové členy výboru. Předseda obhájil

Krajský sněm si zvolil (staro)nové členy výboru. Předseda obhájil

Post předsedy obhájil Oldřich Koblížek. Dalšími členy výboru jsou David Šimek, Michaela Matoušková, Jiří Hájek, Matěj Doležal, Tomáš Dubský, Erik Jahnický, Alice Paurová, Petr Schmied, Martin Staněk a Miloš Vlasák. Gratulujeme a těšíme se na výzvy, které nás společně čekají.

Jan Farský: „Dnes na sněmu STAN Pardubický kraj v malebné obci Vraclav, s bohatou krvavou historií, kde byl zvolen staronovým předsedou Oldřich Koblížek. Starostou Vraclavi byl 28 let. Uff. Gratuluji! Sněm se konal v místním kulturním domě – původní svítidla v sále i na chodbách, vše originál, obrovská okna, krása krás. Jen vytápět to musí být za trest… A cesta se také stála za to. Vlak ze Semil takřka přímý už jarní krajinou a procházka ze Zámrsku, to bylo za odměnu.”

David Šimek (starosta obce Příluka): „Vzácní hosté, kteří mezi nás zavítali – Vít Rakušan, Jan Farský a Mikuláš Bek – odborně reagovali na četné dotazy. A že jich bylo mnoho. Po dvouletém období krajského výboru proběhla také volba "staro"nového krajského výboru. Gratuluji předsedovi Oldřichovi Koblížkovi k obhajobě a všem místopředsedům a členům výboru k jejich zvolení. Těším se na spolupráci. Chtěl bych také poděkovat nyní již bývalým členům – Zuzaně Tvrzníkové, Zbyňďovi Mlynářovi a Hance Štěpánové za skvěle odvedenou práci v minulém KV.”

Tomáš Dubský (poslanec, starosta obce Vysočina): „Zvolili jsme (staro)nové členy krajského výboru. Post předsedy obhájil Oldřich Koblížek. Gratuluji. Účast přijal i předseda hnutí Vít Rakušan.Jsem rád za podnětné diskuze a těším se na další výzvy, které nás čekají.”

Autor: Jana Rosenbergerová