Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj VOLBY 2020 Olomoucký kraj Lídr pro krajské volby 2020

Lídr pro krajské volby 2020

Do krajských voleb kandidujeme ve společné koalici PIRÁTI A STAROSTOVÉ. Naší jedničkou a kandidátem na hejtmana Olomouckého kraje je Josef Suchánek, olomoucký zastupitel a ředitel Správy kolejí a menz Univerzity Palackého.

Josef Suchánek - lídr kandidátky PIRÁTI A STAROSTOVÉ

 

"Starostové a nezávislí jsou mi lidsky ze všech politických stran nejsympatičtější. Naši „staňáci“ jsou zkušení lidé a prosazují ta nejlepší řešení pro své obce, kraje, republiku a Evropu. Jsme stranou pragmatických řešení, avšak nejsme populisté.

Myslíme na budoucnost.

Náš kraj nejvíce trápí stav životního prostředí.
Nešetrné zemědělství a špatné hospodaření v krajině má za následek, že se potýkáme se suchem. Proto prosazujeme řadu opatření, které naší krajině pomohou – zakládání a obnovování polních cest, vznik mezí a remízků, výsadba stromů a alejí, obnova meandrování uměle narovnaných vodních toků, obnovování půdních biotopů, podpora šetrně hospodařících zemědělců a další.

Druhým velkým problémem je chudoba některých částí našeho kraje.
Ta má několik příčin: chybějící infrastruktura, nedostatečné pokrytí internetem, podfinancovaný vzdělávací systém, chybějící nabídka dobře placené práce," říká lídr kandidátky Josef Suchánek.


Sledujte na facebooku:
- Josef Suchánek má rád Olomoucký kraj
- koaliční stránku PIRÁTI a STAROSTOVÉ
- naše videa


Koalici PIRÁTI a STAROSTOVÉ sledujte na samostatném webu www.piratistarostove.cz