Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj Vážíme si každého hlasu, který podpořil koalici Pirátů a Starostů

Vážíme si každého hlasu, který podpořil koalici Pirátů a Starostů

11. 10. 2021

Děkujeme za vaši důvěru! Vážíme si každého hlasu, který podpořil koalici Pirátů a Starostů. Výsledek voleb ukazuje hned několik úspěchů. Komunisté už nebudou v Poslanecké sněmovně a hnutí ANO v čele s Andrejem Babišem podle všech předpokladů skončí v opozici. To rozhodně nejsou malé úspěchy a dává nám to naději vrátit této zemi budoucnost, což je rozhodně výzva. 

Vážíme si každého hlasu, který podpořil koalici Pirátů a Starostů

Vážíme si každého hlasu, který podpořil koalici Pirátů a Starostů

Za naši koalici se novými poslanci stali lídr koalice Tomáš Müller, starosta a krajský zastupitel,  kandidátka č.5 Hana Naiclerová, zastupitelka v Prostějově.

Tomáš je téměř 20 let starostou Nové Hradečné a Hanka je opravdovou bojovnicí proti korupci. Oba jsou zkušení a pevně věříme, že budou v Poslanecké sněmovně odvádět opravdu kvalitní práci. 

„Chtěla bych poděkovat všem voličům za důvěru, kterou mi svým hlasem dali a slibuji, že nyní v Poslanecké sněmovně, budu dál bojovat proti korupci v politice. Jsem opravdu velmi ráda, že se v těchto volbách projevila změna, kterou naše republika opravdu potřebovala a věřím, že se do politiky opět vrátí slova jako pravda, férovost a spravedlnost,“ uvádí poslankyně Hana Naiclerová, držitelka Ceny za odvahu Karla Janečka. 

„Děkujeme všem voličům, kteří přišli k volbám a dali svůj hlas takové té poctivé a rozumné starostovské politice. Osobně mě mrzí neúspěch některých kolegů pirátů, protože do kampaně vložili spoustu sil a byla s nimi po celou dobu výborná spolupráce. Výsledek naší koalice Piráti a Starostové je nižší, než jsme očekávali. I tak však vznikla šance na změnu poměrů v této zemi k lepšímu. Těším se na to,“ uvádí poslanec Tomáš Müller.