Hlavní stránka Regiony Olomoucký kraj Starosta Petr Mudra je osobností cestovního ruchu 2019

Starosta Petr Mudra je osobností cestovního ruchu 2019

12. 12. 2019

Jesenicko oplývá krásnou a místy nedotčenou přírodou. Celkem zdlouhavě se sem z vnitrozemí cestuje, ale i díky tomu je zde ještě čistý vzduch a průzračná voda.

Starosta Petr Mudra je osobností cestovního ruchu 2019

Starosta Petr Mudra je osobností cestovního ruchu 2019

Jeseníky mají svou fanouškovskou stránku, kterou založilo sdružení: Jeseníky - Sdružení cestovního ruchu. Dnes zde najdeme téměř 30 tisíc lidí, kteří Jeseníky milují a obdivují.

Jeseníky - nejkrásnější hory, jak se stránka jmenuje pořádali v letošním roce již druhý ročník soutěže YES LIKE za přínos pro rozvoj cestovního ruchu. Hodnotí se několik kategorií, jako například novinka roku, akce roku, obec, která je nejvíce nakloněna cestovnímu ruchu a dělá pro něj maximum, počin v oblasti kinematografie.

Jsme velmi pyšní na našeho Starostu Ing. Petra Mudru, který se stal vítězem a byl jmenován Osobností cestovního ruchu za rok 2019 soutěže YES LIKE. Děkujeme starostovi obce Česká Ves nejen za to, že se dobře stará o svou obec, ale také o celý region krásných Jeseníků. Snad jediné oblastí v republice, která má čisté ovzduší, kouzelné hory a křišťálově čisté potůčky a řeky.

Všechny vítěze najdete zde.

 

 

Autor: